Ünlülerden Yaya Güvenliği

Doğal Yaşam
Emniyet Genel Müdürlüğü, insanların trafikteki tutum ve davranışlarını olumlu yönde etkilemesi için ‘yaya güvenliği’ kampanyası başlattı. 31 Ağustos-6 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek...
EMOJİLE

Emniyet Genel Müdürlüğü, insanların trafikteki tutum ve davranışlarını olumlu yönde etkilemesi için ‘yaya güvenliği’ kampanyası başlattı. 31 Ağustos-6 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek iletişim kampanyası için de 3 ayrı spot film hazırlandı.

Filmlerde rol alan Sinem Kobal ve Müge Anlı, trafikte karşıya güvenli şekilde geçebilmeleri için dikkat etmeleri gerekenler konusunda çocukları uyarıyor.

‘Kırmızı ışık ihlallerinin önlenmesi‘ başlığı altında 2 Kasım-18 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek 4. kampanyada da yine medya ve siyaset dünyasından ünlü isimlerin yer alacağı öğrenildi. Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Celal Uzunkaya tarafından yapılan yazılı açıklama ile duyurulan çalışmada sanat, spor ve siyaset dünyasından farklı simaların oynadığı spot filmler de dağıtılarak, toplumun bilinçlendirilmesi için destek istendi.

Trafik kampanyaları için hazırlanan filmlere kadın ve aileden sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf da destek verdi. Ankara Kurtuluş Parkı Çocuk Eğitim Parkı‘nda gerçekleştirilen spot filmin çekimlerinde Kavaf’a, Atatürk Çocuk Yuvası’nda kalan çocuklar eşlik etti. Kavaf’ın yer aldığı filmin daha sonra dağıtılacağı belirtildi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme