Opera Köye İndi!..

Doğal Yaşam
Devlet Operası sanatçıları Mesudiye ilçe merkezinde beşinci, Mesudiye köylerinden Aşağı Gökçe’de de ikinci konserlerini verdi. Sanatçılar, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Mehmet Hilmi Güle...
EMOJİLE

Devlet Operası sanatçıları Mesudiye ilçe merkezinde beşinci, Mesudiye köylerinden Aşağı Gökçe’de de ikinci konserlerini verdi.

Sanatçılar, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere yöre halkından özellikle de köylülerden büyük alkış aldılar. Hem yöre insanının bildiği türküleri, hem de Mozart, Puccini ve Verdi gibi tanınmış kompozitörlerin operalarından seçilmiş aryaları, piyanist Esra Poyrazoğlu eşliğinde seslendiren Bülent Ateşoğlu (bas), Funda Ateşoğlu (soprano), Evren Ekşi (soprano), Zafer Erdaş (bas), Mehmet Yılmaz (bas), Ayhan Uştuk (tenor) halkın gösterdiği ilgiden büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Bülent Ateşoğlu, “Müziğin bu gelişmiş türlerine gösterdiğiniz ilgi bizi size daha fazla hizmet vermeye cesaretlendiriyor. O nedenle size içten teşekkür borçluyuz” dedi.

 Köyde opera 2

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme