Meksika Sınırı Bayrampaşa’da

Doğal Yaşam
Bayrampaşa Belediyesi’nin düzenlediği Kurtuluş ve Fetih Etkinlikleri sürüyor. www.on5yirmi5.com ‘un da medya sponsoru olduğu etkinliklerin bugünkü bölümü saat 14:00’te Liseler Arası ...
EMOJİLE

Bayrampaşa Belediyesi’nin düzenlediği Kurtuluş ve Fetih Etkinlikleri sürüyor. www.on5yirmi5.com ‘un da medya sponsoru olduğu etkinliklerin bugünkü bölümü saat 14:00’te Liseler Arası Şiir Okuma Yarışması ile başlayacak. Program daha sonra saat 15’de başlayacak olan Yapışık İkizler ve Hasreti Fatih adlı tiyatro oyunuyla devam edecek. Programın sonraki bölümünde ise kulaklara ve gönüllere hitap edecek bir konser var. Sanatçı Melda Duygulu, Çanakkale ve Kahramanlık Türküleri’ni seslendirecek.

Etkinliklerin akşam bölümünde ise Saat 20:00’de Ülke TV’nin sevilen programı Meksika Sınırı’nın sevilen üçlüsü İsmail Kılıçaslan, Tarık Tufan ve Selahattin Uğurlu’nun katılacağı bir sohbet programı gerçekleştirilecek. Etkinliğin bugünkü bölümü saat 21:00’de başlayacak olan ve Talha Uğurluel’in vereceği İstanbul’un Fethi konulu konferansla sona erecek.

Yarın neler var?

Etkinliğin yarınki bölümü saat 16:00’da T.C. Kültür Bakanlığı Türk Müziği Topluluğu Konseri ile başlayacak. Ardından saat 18:00’de Kuruluş adlı film izlenebilecek. Etkinliklerin akşam bölümünde ise çok önemli bir konuk yer alacak. Ünlü yönetmen Yücel Çakmaklı saat 20:00’de başlayacak olan sohbet toplantısında sinemaseverlerle bir araya gelecek. Etkinlik saat 21:00’de başlayacak olan ve Önder Bayır’ın vereceği Fetih ile oluşan Medeniyet Hamlemiz başlıklı konferansla sona erecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme