Birbirinden ilginç masa tasarımları

Evin içindeki yaşam alanınızı zenginleştirmek için kullanabileceğiniz tasarımlar var; mesela size dört duvarın arasında olduğunuzu unutturacak ilginç masa modelleri… Özellikle, evde uzun zaman geçirenler veya akşam yemeklerindeki tekdüzelikten sıkılanların tercih edebileceği, birbirinden yaratıcı masa tasarımları görülmeye değer. Eğer siz de evinize ve hayatınıza renk katmak istiyorsanız, bu tarz sıra dışı tasarımlardan derlediğimiz listemize göz atmadan geçmeyin.

İşte size zamanı ve mekânı unutturacak, ilginç masa tasarımları

Salıncaklı masa

/

Salıncaklı masa, çocuklu ailelerin kurtarıcısı olabilir. Yemeğini yememekte ısrarcı olabilen küçük çocuklar, bu tasarım sayesinde masada bulunmaktan daha çok zevk alacak. Yemek odasında alışılmışın dışına çıkmak ve eve neşe katmak isteyenler için, salıncaklı masa tasarımı güzel bir seçenek.

Kütük masa

/

Bu büyük ve geniş kütük masa, doğanın her unsurundan hoşlananlara natürel, estetik ve heybetli bir görünüm sunuyor. Ağaç gövdesinin yarısı masanın merkezine yerleştirilerek oluşturulan, ağaç ve cam karışımı bu masa tasarımı, uygun bir dekorasyonla tamamlanırsa, size akşam yemeğinde doğa ile iç içe olduğunuzu hissettirebilir.

Piknik masası

Piknik yapmak için evinin yakınlarında park bulamayanlar, parkı pekâlâ evlerine de taşıyabilir. Demir iskeletli masanın yüzeyi, dev bir saksı olarak düşünülüp toprak ve çim ile doldurulacak şekilde tasarlanmış. Bu yaratıcı ve şık masa tasarımı sayesinde, çimlerin üstünde kahvaltı ederek güne başlama fikri çok da uzak değil.

Okyanus masa

/

Bu seferki tasarım doğada yeşili değil, maviyi sevenler için. Masanın yüzeyi, okyanusun farklı derinliklerini gösterecek şekilde ahşap ve cam katmanlardan oluşuyor. Okyanus masa tasarımı, nerede olursanız olun ortamdan uzaklaşıp derin düşüncelere dalmanıza neden olabilir.

Yaprak masa

/

Dev yaprak figürlü bu ahşap masa ile yemek odanızda seçkin bir hava yaratabilirsiniz. Tasarım masanın yaprak şeklindeki ağaç gövdesini, yine ağacın farklı bir bölgesinden elde edilmiş parçalar ayakta tutuyor. Standart masa formlarından çok farklı olan yaprak figürlü masada, akşam yemeği daveti vermek sıra dışı olacaktır.

https://www.ronline.com.tr/tr/

https://www.ronline.com.tr/tr/19-mobilya