Türk ve Yunan Kürekçiler Haliç’te

Su Sporları
İstanbul’da 1-2 Ekim tarihlerinde Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker, Olympiakos ve Panathinaikos’un katılımları ile düzenlenen Two Nations Cup Basketbol Turnuvası’nın ardından iki ülken...
EMOJİLE

İstanbul’da 1-2 Ekim tarihlerinde Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker, Olympiakos ve Panathinaikos’un katılımları ile düzenlenen Two Nations Cup Basketbol Turnuvası’nın ardından iki ülkenin kürek milli takımlarının yarışacağı Two Nations Cup Kürek Yarışları Haliç’te yapılacak.

Son dört yılda Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında 30 altın madalya kazanan ve 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı elde eden sporculardan oluşan Yunanistan, 8 Tek Dümencili Kürek Milli Takımı ile Türkiye 8 Tek Dümencili Kürek Milli Takımı’nın mücadelesi Galata Köprüsü’nden başlayacak. 3 bin metrelik yarış Balat Parkı önünde son bulacak.

İstanbullu sporseverlerin kürek sporunun önemli isimlerini izleme şansını yakalayacağı yarışta Türk Milli Takımı Onur Arabacı, Muhammet Canşi, Selahattin Gürsoy, Ogeday Girişken, Onat Kazaklı Zafer Gündoğdu, Orhan Tahtacı, Ercan Kesim’den oluşan ekip ile mücadele edecek.

Trt.net.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi