• İstanbul °
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
  • İMSAK'A 02:00

  • HABER GÖNDER

Trabzon’da İkinci Gün Madalya Dağılımı

Söğütlü Atletizm Sahası’nda yapılan yarışmalarda yüksek atlamada bayanlarda Fransız sporcu Dior Delophont 1.85’lik derecesiyle altın madalya kazanırken, gümüş madalyayı Kıbrıs Rum Kesiminden  1.79’luk derecesiyle Leontia Kallenou, bronz madalyayı ise Romanya’dan yine aynı derece ile Damaris Grozav elde etti.

Atletizmde bugün yapılan final müsabakalarında madalya kazanan diğer sporcular dereceleri şöyle:

Erkekler 3000 metre koşu:

1-İvan Horodyskyy (Ukrayna)       8.21.99

2-Gordon Benson   (İngiltere)     8.23.05

3-Lorenzo Tobin   (İtalya)        8.24.20

16-Mustafa Kocatepe (Türkiye)     8.52.58

Bayanlar 100 metre koşu:

1-Sophie Papps (İngiltere)          11.82

2-Samantha Dagry (İsviçre)          11.91

3-Solenn Compper (Fransa)           11.99

Bayanlar 3000 metre:

1-Alena Kudashkina (Rusya)       9.18.46

2-Maria Bunea (Romanya)          9.30.81

3-Jip Vastenburg (Hollanda)      9.39.47 

11-Hatun Tuna (Türkiye)          9.43.74

Ciritle yüksek atlama:

1-Roberta Bruni (İtalya)            4.10

2-Georgia Stefanıdı (Yunanistan)    4.10

3-Kristina Bondarenko  (Rusya)      4.10

6-Seda Elmas Fırtına (Türkiye)      3.55

Bayanlar 3 adım atlama:

1-Ana Peleteıro (İspanya)          13.17

2-Sokhna Galle (Fransa)            13.11

3-Anna Krasutska (Ukrayna)         13.00

5-Esra Emiroğlu (Türkiye)          12.73

Erkekler 100 metre:

1-Daniel Koelsch (Almanya)         10.66

2-Leon Reid (İngiltere)            10.68

3-Marek Bakalar (Çek Cumhuriyeti)  10.75

AA

 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Mayoyu Dize Getiren Kulaç

Gençlik Haber Sitesi | On5yirmi5.Com'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Gençlik Haber Sitesi | On5yirmi5.Com'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470