“2012’ye Kadar Yenilmeyeceğiz”

Su Sporları
Fenerbahçe’nin genç kalecisi Mert Günok, geçen yıl sezonun ikinci yarısında yakaladıkları başarıyı bu yıl da sürdüreceklerini ve sezonu şampiyon olarak tamamlayacaklarına inandığını söyledi. Mer...
EMOJİLE

Fenerbahçe’nin genç kalecisi Mert Günok, geçen yıl sezonun ikinci yarısında yakaladıkları başarıyı bu yıl da sürdüreceklerini ve sezonu şampiyon olarak tamamlayacaklarına inandığını söyledi.

Mert Günok, Fenerbahçe Tv’ye yaptığı açıklamada, futbolda şike soruşturması nedeniyle yaşanan sıkıntılı sürece rağmen sarı-lacivertli camianın kenetlendiğini, bu kenetlenmenin sahaya yansıdığını ve yeni sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını söyledi.

Bu performanslarını artırarak sürdürmek istediklerini belirten Mert Günok, sözlerini şöyle sürdürdü:
”Bu kadar talihsiz olayların arkasından camia olarak kenetlendik. Çok iyi bir şekilde gücümüzü ve birbirimize olan sevgimizi gösterdiğimize inanıyorum. Camia olarak bütünleşince bu sahaya da yansıdı ve lige çok iyi bir başlangıç yaptık. Tabii bu yoğun maçların vermiş olduğu sakatlıklar oldu. Eksik oyuncularla başladık ama buna rağmen çok iyi mücadele ediyoruz. Umarım bu şekilde devam eder. Eksik oyuncuların da aramıza katılmasıyla geçen sene ikinci yarıda yakaladığımız başarıyı, bence biz bu sene de gösterip, hatta üstüne koyup yine şampiyon olacağız.

Bu olaylar bizi camia olarak çok kenetledi. Özellikle kadın taraftarlarımız Manisaspor maçına gelip tribünleri doldurduğunda bütün dünyaya Fenerbahçe sevgisinin ne demek olduğunu gösterdiler. Onlara da tekrar çok teşekkür ediyoruz. Göstermiş oldukları ilgi ve dayanışma inanılmazdı. O gün sahaya çıkarken tüylerim diken diken oldu. Daha sonra maçı izlediğimde de kelimelerle tarif edilemez bir duygu yaşadım. Binerce kadın ve çocuk taraftarımız oradaydılar, bizimle birlikteydiler. Onlar tribünlere yalnızca maç izlemek için gelmediler. Onlar Fenerbahçe’ye sahip çıkmak için geldiler ve tüm dünyaya Fenerbahçe aşklarını haykırdılar. Fenerbahçe taraftarının kulübüne olan sevgisi kelimelerle tarif edilemeyecek kadar büyüktür. Bu da bizim en büyük avantajımız bence.”

Yılbaşına kadar yenilgisiz olarak yollarına devam etmeyi hedeflediklerini belirten Mert Günok, ”Bu hedef bizim için çok da uzak bir olay değil. Çünkü yaşadığımız bu olumsuz şeyler bizi çok kenetledi. Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu alın terimizle, emeğimizle kazandığımızı göstermek için takımda herkes sahaya çıkıp oynamak istiyor. Öncelikle yenilgisiz bir yılı doldurmayı sonra sezonu yenilgisiz olarak tamamlayıp şampiyonluğa ulaşmayı amaçlıyoruz. Biz bunu başaracak güce sahibiz” ifadelerini kullandı.

tumspor.com

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi