Ünlü Teknik Adam Beşiktaş’la Anlaştı

Spor Güncel
Beşiktaş’ın yeni sezondaki teknik direktörü Scolari olacak. Bir çok adayla görüşmelerini sürdüren siyah-beyazlılar, Brezilyalı hocayı ikna etmeyi başardı. S. Donetsk’in, başkan Demirören&#...
EMOJİLE

Beşiktaş’ın yeni sezondaki teknik direktörü Scolari olacak. Bir çok adayla görüşmelerini sürdüren siyah-beyazlılar, Brezilyalı hocayı ikna etmeyi başardı. S. Donetsk’in, başkan Demirören’in ısrarla takımın başına getirmek istediği Lucescu’yu bırakmaması üzerine siyah-beyazlılar rotasını Scolari’ye çevirmek zorunda kaldı.

Palmeiras’ı çalıştırıyor

HAFTA içinde Brezilyalı hocanın menajerleriyle yapılan görüşmeler sonrasında Felipe Scolari’nin, Beşiktaş’ın yaptığı teklife prensipte "Evet" dediği belirtildi. Şu anda Palmeiras takımını çalıştıran tecrübeli teknik adamın, siyah-beyazlılardan senelik 5 milyon euro talep ettiği ve en az 3 yıllık anlaşma yapmak istediği öğrenildi.

Tarihin en pahalı hocası!

FELİPE Scolari, 2009’da Chelsea’den ayrıldıktan sonra Bunyonkor takımı ile anlaşmaya vardı. Brezilyalı hoca Özbekistan ekibinden senelik 16.6 milyon euro alarak, ‘tüm zamanların en pahalı hocası’ oldu.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme