Spor Güncel

Son Talip Almanya’dan!

Trabzonspor’un ismi son günlerde transfer haberleriyde anılan yıldızı Selçuk İnan, Avrupa takımlarının kendisini izlemesiyle ilgili olarak, "Ne olursa olsun. Ben önce takımım Trabzonspor ile masaya oturacağım" dedi.   Sabah’ın haberine..

Son Talip Almanya’dan!

Trabzonspor’un ismi son günlerde transfer haberleriyde anılan yıldızı Selçuk İnan, Avrupa takımlarının kendisini izlemesiyle ilgili olarak, "Ne olursa olsun. Ben önce takımım Trabzonspor ile masaya oturacağım" dedi.

 

Sabah’ın haberine göre, Sevilla’nın geçtiğimiz hafta İstanbul’da takip ettiği milli futbolcu için Wolfsburg kulübünün de Türkiye’ye gelerek Selçuk’u izleyeceği öğrenildi. Ayrıca Norveç takımı Rosenborg Kulübü de Selçuk’u listesine dahil eden bir başka takım oldu.

 

"ÖNCE TRABZON"

Tüm bu talip kulüpler için ise Selçuk İnan, "Ben Avrupa’da futbol oynamayı istiyorum. Bunu daha önce de bir çok kez açıkladım. Şunun bilinmesini isterim. Ne olursa olsun önce ben takımım, bana bu formayı veren, ekmeğimi kazandığım kulüp olan Trabzonspor ile masaya oturacağım. Trabzonspor ile anlaşamazsam Avrupa’dan gelecek teklifleri değerlendireceğim" yorumunu yaptı.

 

Habertürk

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL