Slaven Bilic: Pele gelse şaşırmam

Spor Güncel
Sabah’ta yer alan habere göre, takımın oyun şeklini beğendiğini söyleyen tecrübeli hoca, “Yenilmesi çok zor bir ekip haline geldik. Ama kalite yükseltmek ve yenilenmek adına bazı değişimle...
EMOJİLE

Sabah’ta yer alan habere göre, takımın oyun şeklini beğendiğini söyleyen tecrübeli hoca, “Yenilmesi çok zor bir ekip haline geldik. Ama kalite yükseltmek ve yenilenmek adına bazı değişimlere gidebiliriz. Vodafone Arena ile birlikte, bu değişimleri gerçekleştirerek, Türkiye’de kupalar ve şampiyonluklar kazanıp, sürekli Avrupa’da yer alabiliriz. Hedefimiz en yükseğe çıkmak” diye konuştu. Transfer konusunda sayısız dedikodu ile karşılaştığını belirten Bilic şöyle devam etti: 

7-8 TANE NECİP OLMALI…

“Adebayor ve Ronaldinho isimleri geçti, Pele’nin de ismi geçerse şaşırmam. Lescott’un kulübümüze transferi de dedikoduya giriyor. Bunlara değil elimizdekilere bakalım. Mesela altyapı çok önemli. Elimizde 7-8 tane Necip olmalı. Birinci önceliğimiz altyapıdan gelen oyunculara, ikinci sırada Türk oyuncular var. Yabancı üçüncü sırada geliyor.” 

5 YIL DİYEMEM…

Bilic, Orman’ın kendisiyle uzun yıllar çalışmak istediğini söylemesi ile ilgili görüş bildiren Bilic, “Beşiktaş’ı çok seviyorum. Fakat hiçbir hoca ‘5 yıl buradayım’ diyemez. Başkanla hedeflerimiz örtüşmese ben zaten burada olmazdım. İkimiz de kupaları istiyoruz. Şu anda iyi konumdayız ama Şampiyonlar Ligi şansı kendiliğinden gelmeyecek. Başarıya adım adım gideceğiz” dedi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme