Spor Güncel

Misimovic Yine Gidemedi!..

D.Moskova ile Misimovic için 5 milyon Euro karşılığında anlaşan G.Saray tam ‘Kurtuldum’ derken Bosnalı’nın son dakika talebiyle şok oldu: 750 bin Euro alacağımı verin, gideyim!   Dinamo Moskova ile 5..

Misimovic Yine Gidemedi!..

D.Moskova ile Misimovic için 5 milyon Euro karşılığında anlaşan G.Saray tam ‘Kurtuldum’ derken Bosnalı’nın son dakika talebiyle şok oldu: 750 bin Euro alacağımı verin, gideyim!

 

Dinamo Moskova ile 5 milyon Euro karşılığında el sıkışan Galatasaray yönetimi, Misimovic’in bu yılki alacaklarından da kurtulmayı planlıyordu. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Oyuncunun Rusya’ya transferi için Dinamo Moskova ile prensip anlaşmasına varan Sarı-Kırmızılılar, Bosnalı yıldızın “Alacaklarımı verirseniz, giderim” talebiyle karşı karşıya kaldı. Yarım sezon için Cimbom’dan 1 milyon Euro alacak olan Misi’nin, bu rakamın sadece 250 bin Euro’luk bölümünü tahsil ettiği ve 750 bin Euro’yu istediği öğrenildi.

 

ZARAR DAHA DA ARTACAK

Misimoviç için Almanya’nın Wolfsburg kulübü ile 7.5 Milyon Euro karşılığında anlaşan Galatasaray, şu ana kadar bu paranın 2.5 milyon Euro’luk bölümünü ödemişti. Oynatamadıkları bir oyuncu için zarar etmiş durumda olan Sarı-Kırmızılı idareciler ise, Dinamo Moskova’dan alacakları 5 Milyon Euro ile Alman kulübüne olan bonservis borçlarını kapatmayı planlıyordu. Fakat, Misimovic’in de 750 bin Euro’luk ücretini talep etmesiyle bu transfer sonucunda Galatasaray’ın zararının 3 milyon 250 bin Euro’yu bulması bekleniyor.

 

RUSYA’YI DOĞRULADI

Perşembe günü Roma’da sağlık kontrolünden geçtiği ifade edilen Misimovic, Alman basınına konuştu. Dinamo Moskova ile temaslarının sürdüğünü belirten Misi, “Önümüzdeki günlerde geleceğim ile ilgili kararı vereceğim. Fakat şu an için herhangi bir anlaşma yapmadım” ifadesini kullandı.

 

Habertürk

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL