Kızılay, Gençlik Kampları başlıyor

Spor Güncel
Kızılay’ın gençlere yönelik hizmetleri arasında yer alan yaz kampları başlıyor. 10 Temmuz-27 Ağustos tarihleri arasında öğrencilere hizmet verecek Çamkoru/Ankara ve Heybeliada/İstanbul Gençlik Kamplar...
EMOJİLE

Kızılay’ın gençlere yönelik hizmetleri arasında yer alan yaz kampları başlıyor. 10 Temmuz-27 Ağustos tarihleri arasında öğrencilere hizmet verecek Çamkoru/Ankara ve Heybeliada/İstanbul Gençlik Kampları, yüzlerce başarılı genci ağırlayacak. Gençlik kaplarına katılmak isteyen öğrenciler başvurularını Kızılay şubelerine yapacak.

İstanbul Heybeliada ve Ankara Çamkoru Gençlik Kampları yeni kamp modeliyle geri dönüyor. Gençler, eğitim, eğlence, geleneksel sporlar, outdoor sporlar, trekking ve onlarca zengin kategoride muhteşem bir kamp dönemi yaşayacak. STK’lar, bilim insanları, yazarlar, akademisyenler ve alanında uzman kişilerin söyleşileri; afet, ilkyardım, proje yazma, Kızılay temel eğitimlerinin yanında dolu dolu geçecek kamp dönemi çocuklarımızı ve gençlerimizi bekliyor.

Kızılay,

15 Temmuz Şehit ve Gazilerin çocukları, TEOG birincileri, Anadolu’nun dört bir yanından gelen çocuklar, Kızılay Üniversite Kulüpleri ve Gençlik Kolları yaz boyunca devreler halinde Kızılay’ın misafiri olacak.

Bu yıl 11-14 yaş grubu çocuklar Ankara Çamkoru Gençlik Kampı’nda, 15-18 yaş grubu geçler ise Gençlik Kolları ve Üniversite Kulüplerinin İstanbul Heybeliada Gençlik Kampında Kızılaycılık öğretileriyle bezenmiş olarak hem eğitim alacak hem de tatil yapacak.