‘Git Derlerse Giderim’

Spor Güncel
Bursaspor ile yapılan karşılaşma sonrası basın toplantısı düzenleyen, ancak stattan ayrıldığı sırada bir kez daha basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Arda, kendisinin robot olmadığını belirterek...
EMOJİLE

Bursaspor ile yapılan karşılaşma sonrası basın toplantısı düzenleyen, ancak stattan ayrıldığı sırada bir kez daha basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Arda, kendisinin robot olmadığını belirterek, ”Ben Tugay’ı, Arif’i ıslıklamadım. Ben de onlar gibi olmak istiyorum. Onların geldiği yerden geldim. Kusurum olsaydı, büyüklerim gereken uyarıyı yapardı. Ben robot değilim. Kimseye kırgın değilim ama onların da aileme ve sevdiklerime saygılı olmalarını bekledim” dedi.

ŞAMPİYONLUK KAÇMIŞSA TEK SUÇLUSU BENİM!

Şampiyonluk konusunda hangi takımı şanslı gördüğü yönündeki soru üzerine yıldız oyuncu, ”Biz olamıyorsak, kimin olduğu önemli değil” ifadesini kullandı. Şampiyonluğun kaçış nedenleri konusundaki soruya imalı yanıtlar veren sarı-kırmızılı oyuncu, ”Sebebi benim herhalde. Benim bireysel performansım oldu. Bana öyle gösterdiler” diye konuştu. Galatasaray’da kaptanlığı isteyerek ve severek aldığını kaydeden Arda, ”Buna layık olmaya çalıştım. İşler iyi gitmiyor ve bu da bende yıkıma neden oluyor. Beni asıl üzen şey bir şeyleri kazanamamak” dedi.

KALSAM DA GİTSEM DE GALATASARAYLI’YIM

Arda, ”Gelecek sezon olacak mısın” sorusunu da ”Bu yönetimin vereceği bir karar. Her karara saygılıyım. Avrupa’da da oynamak istiyorum. Herhalde taraftar da burada daha fazla faydalı olamayacağımı düşünüyor. Bana ‘Kal’ derlerse kalırım, ‘Git’ derlerse giderim. Ben hiçbir zaman ‘Yıldızım’ demedim. Ne isterlerse onu yaparım. Kalsam da gitsem de her zaman Galatasaraylıyım” diye yanıt verdi. Başarılı oyuncu, bu sözleri sonrası ”Fenerbahçe’de forma giyen Emre Belözoğlu da bu şekilde söylüyordu” sözü üzerine ise ”O Emre’nin kişisel fikridir” dedi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi