Fenerbahçe Terlikte Şampiyon!

Spor Güncel
Kendi markası ‘Twigy” terlik ve ayakkabıları ile ”Twigy taraftar” terlikleri üreten Terteks, yılda 2 milyon çift terlik satıyor. Çocuk, erkek ve kadın taraftar terlik modelleri...
EMOJİLE

Kendi markası ‘Twigy” terlik ve ayakkabıları ile ”Twigy taraftar” terlikleri üreten Terteks, yılda 2 milyon çift terlik satıyor.

Çocuk, erkek ve kadın taraftar terlik modellerinin yer aldığı Twigy taraftar terliklerinin yıllık satışında da sarı kanaryalar şampiyon olurken, ikinci sırada Galatasaray ve üçüncü sırada Beşiktaş taraftarları takımlarının ürünlerini daha çok alıyor.

Terteks Tekstil İthalat İhracat Pazarlama AS Üst Yöneticisi (CEO) Sinan Öncel, kendi markaları olan ‘‘Twigy” terlik ve ayakkabılarının üretimini Türkiye’nin yanı sıra İtalya, Malezya, İspanya, Çin ve Brezilya‘da yaptırdıklarını, başta zincir mağazalar olmak üzere bayiler ve kendi mağazalarında sattıklarını söyledi.

FENERBAHÇE ÖNDE

Fenerbahçe, Galatarasay ve Beşiktaş kulüplerinin lisanslı terlik üreticisi olduklarını, çocuk, erkek ve kadın koleksiyonlarının üretim ve dağıtımlarını yaptıklarını ifade eden Öncel, zaman zaman Trabzonspor kulübüne de sipariş üzerine üretim yaptıklarını anlattı.

Takımların sportif başarılarının terlik satışlarını etkilediğine işaret eden Sinan Öncel, şunları söyledi:
”Sportif başarıya bağlı olarak zaman zaman birisi diğerini geçiyor. Fenerbahçe özellikle 8 maç üst üste kazanmasından dolayı Galatasaray’ın önüne geçti. Beşiktaş şampiyon olduğunda da satışlarda öne geçti. Ama yıl bazında baktığımızda Fenerbahçe Galatasaray’ın biraz önünde, Beşiktaş onların yüzde 20 gerisinde kalıyor.”

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme