Bursaspor’da Çatlak mı var?

Spor Güncel
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, CHP’den milletvekili adayı olacağı ve yönetimde çatlak yaşandığıyla ilgili haberlere açıklık getirdi. Yazıcı, kulübün resmi internet sitesinde açıklamada şahsı ...
EMOJİLE

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, CHP’den milletvekili adayı olacağı ve yönetimde çatlak yaşandığıyla ilgili haberlere açıklık getirdi.

Yazıcı, kulübün resmi internet sitesinde açıklamada şahsı hakkında ortaya atılan iddiaları yalanlayarak, "Kamuoyunda ve medyada bahsi geçen ve şahsımı doğrudan ilgilendiren duyum ve iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Milletvekilliği adaylığı ile ilgili olarak, şu ana kadar doğrudan ya da dolaylı olarak herhangi bir partiyle ve kişiyle görüşmem olmamıştır. Bugün için bütün zamanımı ve enerjimi, büyük bir onurla sürdürdüğüm Bursaspor Başkanlığı için ayırmış olmakla birlikte, iki dönem milletvekilliği yapmış biri olarak, ülkeme hizmetin de çok büyük bir şeref olduğunu düşünmekteyim" dedi.
 
Başkan Yazıcı, yine bazı gazetelerde yer alan, Bursaspor yönetiminde çatlak olduğuna ilişkin duyum ve yorumlarla ilgili olarak da şunları söyledi:

"Sadece Bursaspor’da değil, demokratik olarak yönetilen bütün kurumlarda çok seslilik olması ve fikir tartışmalarının yaşanması son derece normaldir. Bu tartışmaların gerginlik ya da çatlak olarak algılanması ve kamuoyunda da böyle bir izlenim meydana getirilmeye çalışılması ise son derece yanlıştır. Geride bıraktığımız sezonki şampiyonluğun temelinde var olan ve bizi başarıya taşıyan ana unsur, Bursaspor çatısı altında yaşadığımız birliktelik ve güvendir.
Dolayısıyla bu sezon büyük bir iddiayla sürdürdüğümüz şampiyonluk yürüyüşünde Bursaspor’un asıl ihtiyacı olan destek ve güvenin, gerek takımdan gerekse yönetimimizden esirgenmeyeceğine inanıyor, haber ve yorumların kaos yaşatmaya değil, tersine Bursaspor’daki bütünlüğü muhafaza etmeye yönelik olmasını diliyorum.”

İnternetspor