Arda İngiltere Yolcusu mu?

Spor Güncel
Fanatik yazarı Yalçın Dümer’e göre Arda iki hafta önce Manchester City‘e satıldı.. Dümer iddiasını isminin açıklanmasını istemeyen bir Galatasaray‘lı yöneticiye dayandırıryor. Gazete...
EMOJİLE

Fanatik yazarı Yalçın Dümer’e göre Arda iki hafta önce Manchester City‘e satıldı.. Dümer iddiasını isminin açıklanmasını istemeyen bir Galatasaray‘lı yöneticiye dayandırıryor.

Gazetede yer alan habere göre sarı-Kırmızılı yönetici Yalçın Dümer‘e şunları söyledi:

"Adnan Polat’ın kongre hediyesi Ronaldinho falan diye yazıyorlar. Elbette onun kalitesinde bir adam almak isteriz ve bu şöhrette birini getirmek için uğraş veriyoruz. Arda’ya gelirsek.. Onu iki hafta evvel, denizaşırı bir Avrupa ülkesine (İngiltere) verdik. Ancak Manchester City mi olur, Arsenal mi, Liverpool mu, bunu sezon sonu açıklayacağız."

Yüzde 90 Manchester City

Dümer bu açıklamalardan sonra o takımın adını da koydu: Manchester City… Dümer Riva’daki arazinin bu kulüp şirketi tarafından yapılacak olmasına dikkat çekti ve şu çarpıcı iddiada bulundu:

"Galatasaray ile Manchester City son transferlerin ardından kardeş kulüp oldu. Riva’daki araziyi onların şirketi yapacak. Haldun Üstünel ile City’nin patronu Khaldoun’un arasından su sızmıyor. Arda’nın sezon sonunda ciddi bir bonservis bedeli karşılığında Manchester City’ye gitme ihtimali yüzde 90."

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi