Spor Güncel

Aralarına Kara Kedi Girdi!

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, aralarındaki sıcak ilişki nedeniyle ’manevi evladı’ olarak nitelendirilen Emre Belözoğlu’nu defterden sildi. Terim’in, ikinci İspanya karşılaşması sonrası soyunma odasında kendisine sert cevaplar veren Emre’yi,..

Aralarına Kara Kedi Girdi!

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, aralarındaki sıcak ilişki nedeniyle ’manevi evladı’ olarak nitelendirilen Emre Belözoğlu’nu defterden sildi. Terim’in, ikinci İspanya karşılaşması sonrası soyunma odasında kendisine sert cevaplar veren Emre’yi, İbrahim Toraman, Fatih Tekke, Mehmet Topuz , Yıldıray Baştürk gibi ’sakıncalılar’ listesine aldığı ve artık Milli Takım’a çağırmasının zor olduğu iddia edildi.

ALİ Sami Yen’de 1-0 yenildiğimiz maç sonrasında soyunma odasında “Aranızda sadece 3 kişiye lafım yok. Arda, Emre Aşık ve Hakan Balta” deyip bu üç futbolcusunu övdükten, sonra diğer oyuncuları tam anlamıyla ’kılıçtan geçiren’ Terim’in, bu sert konuşmasının ardından kendisine yanıt veren Emre Belözoğlu’na çok kızdığı ve o günden bu yana oyuncusuyla hiç konuşmadığı öğrenildi.

KAPTAN DA DEĞİL

Hatırlanacağı gibi Terim, daha önce de “Milli Takım kaptanına yakışmayacak hareketleri” nedeniyle Emre’den kaptanlığı alıp Tuncay’a vermişti. Terim ayrıca Fildişi maçı öncesinde de Emre ile İzmir’de başbaşa görüşme yapıp kendisine çekidüzen vermesini istemişti.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL