Yeni Rekor İçin Kolları Sıvadı!

Klüpler
Yasemin Dalkılıç’ın daha önce 27 Aralık tarihinde Bodrum’da gerçekleştireceği belirtilen rekor denemesini, 2010 yılında Kaş’ta yapacağı belirtildi. Bodrum’da bulunan teknik mal...
EMOJİLE

Yasemin Dalkılıç’ın daha önce 27 Aralık tarihinde Bodrum’da gerçekleştireceği belirtilen rekor denemesini, 2010 yılında Kaş’ta yapacağı belirtildi. Bodrum’da bulunan teknik malzemeler ile Dalkılıç’ın dalışlarını gerçekleştirdiği kızak (asansör) Bodrum’dan Kaş’a getirildi.

Gelecek yıl Mart ayında antrenmana başlayıp rekor denemesini Nisan ayının ilk haftası gerçekleştireceği belirtilen Dalkılıç, eşi ve antrenörü Rudi Castineyra‘nın, teknik detayları incelemek üzere yarın Kaş’a geleceği öğrenildi.

Kaş Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Mustafa Eriş de, Yasemin Dalkılıç gibi başarılı ve dünya rekortmeni bir milli sporcuyu Kaş’ta ağırlayacak olmanın gururu yaşadıklarını söyledi. Kaş halkı olarak Dalkılıç‘a gereken her türlü desteği vereceklerini dile getiren Eriş, ”Dalkılıç’ın rekor denemesini Kaş’ta gerçekleştirecek olması Kaş’ın tanıtımı için harika bir fırsattır” dedi. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi