Rekorlar Art Arda Geliyor!..

Klüpler
Yüzme şampiyonasının ikinci gün sabah seansındaki seçmelerde 1 Avrupa, 3 şampiyona ve 2 Türkiye rekoru kırıldı. Abdi İpekçi Spor Salonu‘nda düzenlenen şampiyonanın ikinci gün sabah seansında yap...
EMOJİLE

Yüzme şampiyonasının ikinci gün sabah seansındaki seçmelerde 1 Avrupa, 3 şampiyona ve 2 Türkiye rekoru kırıldı.

Abdi İpekçi Spor Salonu‘nda düzenlenen şampiyonanın ikinci gün sabah seansında yapılan seçmelerde, erkekler 50 metre sırtüstünde 23.99’luk derecesiyle, 24.50 ile kendisine ait Türkiye rekorunu geliştiren Derya Büyükuncu, yarı finale kaldı. Derya, bu akşam 17.11’de yarı finalde yüzecek.

Bayanlar 50 metre kelebek seçmelerinde Iris Rosenberger, 26.57’lik derecesiyle 26.61 ile kendisine ait olan Türkiye rekorunu geliştirmesine rağmen, genel klasmanda 27. olarak elendi.

Seçmelerde erkekler 50 metre sırtüstünde Orel Oral ve Güven Duvan, 400 metre bireysel karışıkta Timur Dellaloğlu, 100 metre serbestte Doğa Çelik, Can Anacak ve Yılmaz Yiğit Tokman elendi.

Bayanlarda ise 50 metre kelebekte Yasemin Rosenberger, Melisa Akarsu, Gizem Çam, 100 metre bireysel karışıkta Ceren Dilek ve Burcu Dolunay ve 200 metre kurbağalamada Dilara Buse Günaydın, elendi.

Bayanlar 800 metre serbestte yavaş seride yüzen Yeşim ise bu seride 4. oldu.

REKORLAR

Erkekler 50 metre sırtüstü seçmelerinde 22.80 ile en iyi dereceyi yapan Rus Stanislav Donets, Avrupa ve Şampiyona rekoru kırdı.

Bayanlar 50 metre kelebek seçmelerinde Hollandalı Hinkelien Schreuder 25.13‘lük derecesiyle şampiyona rekorunun yeni sahibi oldu.

Bayanlar 100 metre bireysel karışık seçmelerinde Norveçli Katharina Stiberg, 59.12‘lik derecesiyle şampiyona rekoru kırdı.

İSPANYOL BAYAN YÜZÜCÜNÜN ŞANSSIZLIĞI

İspanyol bayan yüzücü Mireia Belmonte Garcia, dün ve bugün katıldığı 2 seçmede de diskalifiye oldu.

Dün 200 metre kelebek seçmelerinde diskalifiye olan İspanyol yüzücü, bugün de 200 metre kurbağalama seçmelerinde diskalifiye edildi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi