Güneş’ten Beşiktaşa şartlı evet

Klüpler
Beşiktaş’ın bugün resmen kamuoyuna duyuracağı Şenol Güneş, başkan Orman’a “Kalplerimiz bir, gerisi ayrıntı. Hedefe ulaşmak için sıkı planlama yapmalıyız” dedi Sabah gazete...
EMOJİLE

Beşiktaş’ın bugün resmen kamuoyuna duyuracağı Şenol Güneş, başkan Orman’a “Kalplerimiz bir, gerisi ayrıntı. Hedefe ulaşmak için sıkı planlama yapmalıyız” dedi

Sabah gazetesinin haberine göre Fikret Orman-Şenol Güneş zirvesinde yaşananları 
 Florya’da yapılan görüşmede hem Orman hem de Güneş önümüzdeki sezonla ilgili düşüncelerini paylaştı.

BU SEZON BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Toplantıda Orman, resmi teklifini ilettiği Güneş’e, “Hocam takımın başına geçmenizi istiyoruz. Sizinle yıllardır süren bir dostluğumuz var. Bizim de hayallerimiz ve planlarımız var. Stadımızı bu yıl açmayı planlıyoruz. Bu sezon bizim için çok önemli” dedi.

HEDEFLERE BİRLİKTE ULAŞIRIZ
Beşiktaş gibi büyük bir camia tarafından istenmekten büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Şenol Güneş ise, “Beşiktaş’ı çalıştırmayı, sizlerle birlikte olmayı, hedeflerinizi birlikte gerçekleştirmeyi isterim. Bu konuda kalplerimiz bir, gerisi ayrıntı. Taleplerinize karşılık verebilmek ve hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için çok iyi bir planlama yapmamız lazım. Her gittiğim takıma değer katmak için gittim, bu amaç için çaba sarf ettim. Bu doğrultuda Beşiktaş’a da değer katmam ve mevcut durumun üzerine çıkmam gerekir” karşılığını verdi.

GÜNEŞ’İN YARDIMCILARI DA BELLİ OLDU
Güneş’e yardımcı antrenör olarak Sivas’ta görev yapan Tamer Tuna’yı öneren Orman, olumlu karşılık aldı. Güneş ise Mehmet Kulaksızoğlu ve Bursa’da çalıştığı Şeref Çiçek’i de ekibinde yardımcı olarak görmek istediğini iletti. Tecrübeli teknik adam, ayrıca Bilic’in tercümanı olan ve daha önce Trabzon’da çalıştığı Halil Yazıcıoğlu’nun da devam etmesini istedi. Orman ile her konuda anlaşma sağlayan Güneş’in Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü olduğu bugün resmen kamuoyuna duyurulacak.

İKİ YILLIK ANLAŞMA BUGÜN AÇIKLANIYOR
Fikret Orman ile Şenol Güneş, dün Orman’ın Hollanda dönüşü bir balık restoranında tekrar bir araya geldi ve son pürüzleri ha-l letti. İkilinin önünde engel olarak sadece Ekim ayında bitirilmesi planlanan Vodafone Arena’nın açılışına kadar iç saha maçlarının hangi statta oynanacağı kaldı. Bu konu, Güneş’in bugün iki yıllık sözleşmesi duyurulduktan sonra karara bağlanacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi