Beşiktaş’ın yeni sloganı ‘efendi’

Klüpler
Geride kalan sezonlarda ‘feda’ ve ‘gururlan’ konseptiyle projelere imza atan Beşiktaş Kulübü, bu sezonki sloganını ‘efendi’ olarak belirledi. Kulüpten yapılan açıkl...
EMOJİLE

Geride kalan sezonlarda ‘feda’ ve ‘gururlan’ konseptiyle projelere imza atan Beşiktaş Kulübü, bu sezonki sloganını ‘efendi’ olarak belirledi.

Kulüpten yapılan açıklamada, ‘efendi’ sloganıyla siyah-beyazlı kulübün mağrur, centilmen ve güçlü yapısına vurgu yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, proje kapsamında kulübe ait tesisler ve mağazaların ‘Efendi Beşiktaş’ sloganının yer aldığı afişlerle kaplandığı, temanın bulunduğu tişörtlerin yarın Kartal Yuvası mağazalarından satışa sunulacağı aktarıldı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni sloganla ilgili kulübün internet sitesindeki mesajında ‘Feda ve gururlan projeleri geçtiğimiz iki yılda taraftarımızca büyük kabul gördü. Bu yıl da ‘Efendi Beşiktaş’ diyoruz çünkü Beşiktaş duruşuyla Türk sporunda her zaman ayrı bir yere sahip olmuş ve bu unvanı hak etmiştir. Koşullar ne olursa olsun centilmenliğinden, yardımseverliğinden, gururlu ve mağrur tavrından taviz vermemiştir. Dostluğun ve doğruluğun öncüsü olmuş; şerefiyle oynayıp hakkıyla kazanmıştır.’ ifadelerini kullandı.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi