Yıldırım ispat edemezse istifa etsin

Akın, “Mahkemeye vermeyi düşünmüyorum. İşlerim başımdan aşkın, uğraşamam. Onun yanına gitmişken böyle bir şeyle karşılaşmam sürpriz oldu ama kendisine orada gerekli cevabı verdim. Aziz Yıldırım, hakkımda söylediklerini ispat edemezse istifa etsin. İspat ederse de ben isfita ederim” dedi.

Telegol programının canlı yayınına bağlanan Hamdi Akın, Aziz Yıldırım’ın kendisine söylediklerine; ‘Terbiyesizlik yapma’ şeklinde cevap verdiğini belirtti.

İŞTE KONGREYE DAMGA VURAN O OLAY

Akın şöyle konuştu:

“Aziz Yıldırım’in benim için söylediklerini akşamdan bu yana hukukçular ile konuşuyoruz. Benim Fenerbahçe ile ilgili çok büyük iddialarım yok. Mehmet Ali Aydınlar’in ricası ile yönetime girdim ve ona destek verdim. Aziz Yıldırım’ı mahkemeye vermeyi düşünmüyorum. İşlerim başımdan aşkın, uğraşamam. Ben, onun yanına gitmişken böyle bir şey ile karşılaşmam sürpriz oldu ama ben kendisine orada gerekli cevabı verdim.”

“İSPAT EDEMEZSE İSTİFA ETSİN”

Yıldırım, kongreyi siyasi arenaya cevirdi. Aziz Yıldırım, benim hakkımda söylediklerini ispat edemezse istifa etsin. İspat ederse de ben istifa ederim.

Hürriyet