Gençlik Haber Sitesi | On5yirmi5.Com

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

UEFA Avrupa Ligi’nde haftanın maçları

UEFA Avrupa Ligi’nde haftanın maçları
0 görülme
20 Haziran 2019 - 4:39

UEFA Avrupa Ligi’nin 5. haftasında yarın 24 maç oynanacak. 4 maçta topladığı 6 puanla Lokomotiv Moskova’nın 2 puan gerisinde H Grubu’nun 2. sırasında bulunan Beşiktaş, deplasmanda 1-0 mağlup ettiği Arnavutluk temsilcisi Skenderbeu’yu ağırlayacak. Atatürk Olimpiyat Stadı’ndaki mücadele, saat 20.00’de başlayacak.

A Grubu’nda topladığı 5 puanla 2. sırada yer alan Fenerbahçe ise 10 puanla grubun zirvesindeki Norveç ekibi Molde ile karşılaşacak. Fenerbahçe’nin sahasında 3-1 yenildiği Molde’ye konuk olacağı maç, 22.05’te oynanacak.

Ayrıca Türk hakem Halis Özkayha, Gökdeniz Karadeniz’in forma giydiği Rus kulübü Rubin Kazan ile İsviçre’nin Sion takımı arasındaki B Grubu karşılaşmasında düdük çalacak. Mücadelenin başlama vuruşu, saat 18.00’de yapılacak.

5. hafta maç programı (TSİ) şöyle:

18.00 Dinamo Minsk (Belarus) – Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)

18.00 Rubin Kazan (Rusya) – Sion (İsviçre)

18.00 Krasnodar (Rusya) – Borussia Dortmund (Almanya)

20.00 Lazio (İtalya) – Dnipro (Ukrayna)

20.00 Rosenborg (Norveç) – Saint-Etienne (Fransa)

20.00 Lokomotiv Moskova (Rusya) – Sporting Lizbon (Portekiz)

20.00 Beşiktaş (Türkiye) – Skenderbeu (Arnavutluk)

20.00 Basel (İsviçre) – Fiorentina (İtalya)

20.00 Belenenses (Portekiz) – Lech (Polonya)

20.00 Monaco (Fransa) – Anderlecht (Belçika)

20.00 Karabağ (Azerbaycan) – Tottenham (İngiltere)

20.00 Schalke 04 (Almanya) – APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

20.00 Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) – Asteras (Yunanistan)

20.00 AZ Alkmaar (Hollanda) – Partizan (Sırbistan)

20.00 Augsburg (Almanya) – Athletic Bilbao (İspanya)

22.05 Legia (Polonya) – Midtjylland (Danimarka)

22.05 Club Brugge (Belçika) – Napoli (İtalya)

22.05 PAOK (Yunanistan) – Gebele (Azerbaycan)

22.05 Braga (Portekiz) – Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)

22.05 Marsilya (Fransa) – Groningen (Hollanda)

22.05 Molde (Norveç) – Fenerbahçe (Türkiye)

22.05 Celtic (İskoçya) – Ajax (Hollanda)

22.05 Villarreal (İspanya) – Rapid Wien (Avusturya)

22.05 Liverpool (İngiltere) – Bordeaux (Fransa)

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

© Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

istanbul escortçapa escortşirinevler escortbeylikdüzü escorthalkalı escortavrupa yakası escortavcılar escort

sisli escortbeylikduzu escortkartal escortantalya escortbodrum escortgebze escortalanya escortbursa escortmersin escortsamsun escortkayseri escortkonya escortgaziantep escortadana escortizmir escorteskisehir escortizmit escortkocaeli escortkusadasi escortankara escortistanbul escortpendik escort