Servet’ten Genç Futbolcuya Tokat

Futbol
Onur Güler’in haberi Dün gerçekleştirilen antrenmanda genç golcü Cem Sultan ile savunma oyuncusu Servet Çetin arasında yaşanan mücadele sonrası sert bir tartışma yaşanmıştı. Cem Sultan yaptığı f...
EMOJİLE

Onur Güler’in haberi

Dün gerçekleştirilen antrenmanda genç golcü Cem Sultan ile savunma oyuncusu Servet Çetin arasında yaşanan mücadele sonrası sert bir tartışma yaşanmıştı. Cem Sultan yaptığı faulle Servet’i yere indirmiş, daha sonraki iki pozisyonda ise Servet’in kasıtlı olarak genç oyuncuya sert girdiği ifade edilmişti. Bu pozisyonlar sonrası Tugay Kerimoğlu, Cem Sultan’a uyarılarda bulunarak, genç futbolcuyu sakin olması konusunda uyarmıştı. Öğleden sonra mutfak ürünleri fuarına katılan Servet Çetin, Cem Sultan ile aralarında yaşanan sertliğin abartıldığını söyledi ancak Servet’in genç oyuncuya antrenmandan sonra tokat attığı ortaya çıktı.

Servet’in açıklaması şu şekilde:

"Cem Sultan ile antrenmanda yaşadığımız güzel bir mücadeleydi ama abartıldı. Antrenmanlarda böyle şeyler olmak zorunda. Olmazsa olmaz zaten. Cem de benim yeteneğini beğendiğim bir arkadaşım. Göreceksiniz Galatasaray’a uzun süre hizmet edecek kaliteli bir futbolcu. Bu hafta forma şansı da bulabilir. İnşallah onun için hayırlı olur. Genelde böyle antrenmanlar yapıyoruz ama çoğu zaman kapalı olduğun için göremiyorsunuz"

Bugün ise Cem Sultan, sosyal paylaşım sitesi twitter’daki kişisel sayfasından Servet Çetin hakkında ilginç ifadeler kullandı. Genç futbolcunun ifadeleri, orjinalliğine dokunmadan aynen şu şekilde;

"Para şöhret herşey var sende bende hiçbiri yokk bende war ola seyde sende yok gücün bana yeter belkı ama adamlıkta senı ayıklarım"

"altına alır ÇİĞNERİM"

"söyle büyük insan dew adam adamlıktan bahsetsene bana küçüğe vurmak küfür etmek adamlıksa ben şerefsiz ahlaksız bi insanın tekiyim"

"ıstedığınız kadar vurun dusurun ben yıne kalkıcam o Taşıyamadığız kutsal formayı en iyi şekilde taşıcam yazıklar olsun sıze"

"dünkü açıklamaların çok iyiydi ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün söylicek daha fazla bısey bulamıyorum"

"Senle aynı formayı giyiyorum diye utanıyorum hatta"

"bak servet çetin sert vuramamısssın demekkı suratıma hala konusuyorum sana abı dıyodum kardesımden de kuculdun artık gözumde"

"gerekırse futbolu bırakırım bana babam el kaldırmadı bu yasıma kadar sen kımsın"

"SAOL ABI BASLAMADAN FUTBOLU BANA BIRAKTIRDIGIN ICIN"

"SAOL BABA Beni böle yetıstırdıgın ıcın hakkımı savunmak dogruyu sölemek dogru soleyenı 9 köydn kowarlar ama kımse bılmezkı 10.köyun oldunu"

Hürriyet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme