MUSLERA, PUMA SS17 erkek koleksiyonu için kamera karşısına geçti

Futbol
Muslera çekim sonrasında PUMA ile yaklaşık 2 yıldır devam eden işbirliklerinin bir gönül ilişkisine döndüğünü ve kendisini artık aileden biri olarak hissettiğini belirtirken “Giyimime mümkün olduğunca...
EMOJİLE

Muslera çekim sonrasında PUMA ile yaklaşık 2 yıldır devam eden işbirliklerinin bir gönül ilişkisine döndüğünü ve kendisini artık aileden biri olarak hissettiğini belirtirken “Giyimime mümkün olduğunca dikkat ediyor ve şık giyinmeye özen gösteriyorum, bu nedenle günlük hayatımda da PUMA ürünlerini severek giyiyorum. İyi giyindiğiniz zaman kendinizi her zaman iyi hissedersiniz.” dedi.

Muslera, SS17 koleksiyonu arasında Evostripe SpaceKnit, Roma, Ignite evoKNIT, evoPOWER Vigor ve evoTRG gibi ürünlerin de yer aldığı parçaları mükemmel bir enerji ile taşıdı.

MUSLERA,

Atletik tarzı günlük şıklıkla buluşturan Evostripe SpaceKnit koleksiyonu parçaları arasında yer alan t-shirt, ünlü İtalyan çizer Ale Giorgini’nin modern çizgilerinden oluşan deseniyle dikkat çekiyor.

PUMA’nın 50 yıldır sokak modasına damga vuran efsane ayakkabısı Roma günlük kombinlerde de rahatça kullanılabiliyor. Koleksiyonun en ilgi gören ürünlerinden IGNITE evoKNIT ünlü şarkıcı The Weeknd’in de tercihi olmakla beraber yenilikçi performans teknolojisini ve sokak modasının nabzını tutan tasarım anlayışını bir araya getiriyor.

Yeni evoPOWER Vigor krampon, çivi tasarımı ve kullanılan özel materyalleri sayesinde hafiflik, rahatlık ve dayanıklılığı birlikte sunuyor. evoTRG serisi antrenman formaları ise dinamik tasarımı sayesinde hiçbir hareketi kısıtlamıyor.