Metris’i Yıkan Gol

Futbol
Dinamo Kiev maçını Metris Cezaevi’nde televizyondan seyreden Havutçu, uzatma dakikasında gelen kornerde golü önceden hissetti, "Panikten rakibin bazı oyuncularını boş bıraktıklarını gördüm....
EMOJİLE

Dinamo Kiev maçını Metris Cezaevi’nde televizyondan seyreden Havutçu, uzatma dakikasında gelen kornerde golü önceden hissetti, "Panikten rakibin bazı oyuncularını boş bıraktıklarını gördüm. Eyvah gol yiyeceğiz dememe kalmadan yedik" diye konuştu.

Milliyet gazetesinin haberine göre; şike ve teşvik iddiaları kapsamında Metris Cezaevi’nde tutuklu bulunan Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, siyah-beyazlıların UEFA Avrupa Ligi’ndeki üçüncü maçını televizyondan izledi, Dinamo Kiev’in attığı golü önceden bildi.

Beşiktaşlı teknik adamın, uzatmalarda kullanılan köşe vuruşunda, siyah-beyazlı futbolcuların adam paylaşımını yanlış yapması nedeniyle mağlup olduğunu belirtti. Kendisini ziyaret eden yöneticilere pozisyonu anlatan Tayfur hocanın, şunları söylediği öğrenildi:

“Köşe vuruşu kullanılacağı sırada bizimkilerin panik içerisinde olduğunu ve ceza sahası içerisinde bazı Dinamo Kievli oyuncuları boş bıraktıklarını gördüm. O anda eyvah gol yiyeceğiz dememe kalmadan yedik. Gerçekten de üzülmemek elde değil. Bizim savunmamıza yakışmayan bir goldü. Böylesine gerilimi yüksek pozisyonlarda soğukkanlı olup her futbolcunun bir adam tutması gerekiyordu. Yanlış adam paylaşımı bize pahalı patladı. Gruptan çıkmak için evimizdeki Dinamo Kiev maçını mutlaka kazanmalıyız.”

Şike soruşturması çerçevesinde tutuklu olarak yargılanacak olan Tayfur Havutçu’nun, Dinamo Kiev deplasmanından alınacak bir puanın gerçekten de gruptan çıkılması için çok önemli olduğunu ziyaretçilerine söylerken, Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı’nın da son saniyelerde gelen golden sonra üzüntüden adeta yıkıldığı öğrenildi.

Star

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi