“Maç İzliyoruz Ziyaretin Sırası mı?”

Futbol
Şike soruşturması kapsamında Metris Cezaevi’nde tutuklu bulunan, aralarında Aziz Yıldırım’ın da bulunduğu başkan, yönetici ve futbolcuların Süper Lig maçlarını koğuşlarında izlediği öğreni...
EMOJİLE

Şike soruşturması kapsamında Metris Cezaevi’nde tutuklu bulunan, aralarında Aziz Yıldırım’ın da bulunduğu başkan, yönetici ve futbolcuların Süper Lig maçlarını koğuşlarında izlediği öğrenildi.

Aziz Yıldırım’ın avukatı Faik Işık’tan alınan bilgiye göre Adalet Bakanlığı’ndan alınan özel izinle yayıncı kuruluş tarafından dün işlemlerin tamamlandığı belirtildi. Avukat Işık, Yıldırım’ın dün oynanan Fenerbahçe-Orduspor maçını cezaevininin revir bölümünde bulunan 37 ekran televizyondan izlediğini söyledi.

Bu arada Avukat Işık, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Galatasaray arasında oynanan maç sırasında Aziz Yıldırım’ı ziyarete gittiğini, bu sırada maçı seyreden Yıldırım’ın avukatına gülerek, "Burada maç izliyoruz. Ziyaretin sırası mı?" diyerek espri yaptığını da kaydetti.

CRİSTİAN’IN JESTİ AĞLATTI

Tutuklular hafta içi Bakırköy Savcılığı’na resmi başvuruyu yaptı. Cuma onay çıktı ve hafta sonu tüm maçlar yayınlandı. Yıldırım, Cristian’ın jestinden sonra ağladı

YILDIRIM koğuş arkadaşları Cemil Turan ve İlhan Ekşioğlu’yla ilk olarak Eskişehir-Beşiktaş maçını izledi. Ordu maçındaki Cristian’ın jesti ise Yıldırım’ın gözlerinden yaş akmasına yol açtı. Lig TV’nin üyelik ücretini talep eden tutuklu ödüyor. Tribündeki Yıldırım posteri için Futbol Federasyonu’ndan izin alınmasına gerek yok. Çünkü Yıldırım hükümlü değil, tutuklu. Cristian Baroni’nin Sezer’in ters giydiği tişörtü alması da herhangi bir ceza gerektirmiyor.

AHaber
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi