Kavgada Bile Söylenmez!

Futbol
Galatasaray’da Servet Çetin ile genç Cem Sultan arasındaki gerginlik artarak devam ediyor. Son olarak Cem’in twitter hesabından Servet aleyhine söyledikleri, sarı-kırmızılı cephede oldukça...
EMOJİLE

Galatasaray’da Servet Çetin ile genç Cem Sultan arasındaki gerginlik artarak devam ediyor. Son olarak Cem’in twitter hesabından Servet aleyhine söyledikleri, sarı-kırmızılı cephede oldukça ses getireceğe benziyor.

Genç futbolcunun ifadeleri, aynen şöyle:
* Sağol baba.. Beni böyle yetiştirdiğin için. Hakkımı savunmak, doğruyu söylemek… Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar ama bilmezler ki onuncu köyün olduğunu.

* Sağol abi, başlamadan futbolu bana bıraktırdığın için.

* Gerekirse futbolu bırakırım. Bana babam el kaldırmadı bu yaşıma kadar, sen kimsin.

* Bak Servet Çetin. Sert vuramamışsın demek ki suratıma… Hâlâ konuşuyorum. Sana abi diyordum, kardeşimden de küçüldün artık gözümde.

* Senle aynı formayı giyiyorum diye utanıyorum hatta…

* İstediğiniz kadar vurun, düşürün, ben yine kalkacağım. O taşıyamadığınız kutsal formayı en iyi şekilde taşıyacağım. Yazıklar olsun size…

* Söyle büyük insan, dev adam… Adamlıktan bahsetsene. Bana, küçüğe vurmak, küfür etmek adamlıksa ben şerefsiz, ahlaksız bir insanın tekiyim.
 

* Para, şöhret, her şey var sende… Bende hiçbiri yok. Bende var olan şey de sende yok. Gücün bana yeter belki ama adamlıkta seni ayaklarım.

Milliyet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme