Futbol

İnönü’de Sarı Lacivert Pankart

Geçtiğimiz hafta kazanılan Türkiye Kupası sonrası Fenerbahçe’ye gönderme yapan siyah beyazlı taraftarlar bu hafta ise Eskişehir maçında açtıkları pankartla rakiplerine destek verdiler. Pazar günü oynanan Fenerbahçe-Ankaragücü maçı için Manisa’dan İstanbul’a..

İnönü’de Sarı Lacivert Pankart

Geçtiğimiz hafta kazanılan Türkiye Kupası sonrası Fenerbahçe’ye gönderme yapan siyah beyazlı taraftarlar bu hafta ise Eskişehir maçında açtıkları pankartla rakiplerine destek verdiler.
Pazar günü oynanan Fenerbahçe-Ankaragücü maçı için Manisa’dan İstanbul’a gitmek için yola çıkan 38 yaşındaki Murat Dişçi ve kardeşi 33 yaşındaki Soner Dişçi, arıza yapan taraftar otobüsünden inip yol kenarında beklerken kargo kamyonunun çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. Sarı Lacivertli taraftarlar Pazar akşam oynanan arkadaşlarını unutmayıp pankart açmıştı. Beşiktaş taraftarları da dün akşam oynanan Eskişehirspor maçında açtıkları pankartla, acı günlerinde rakiplerinin yanında olduklarını gösterdi. Siyah beyazlılar hayatını kaybeden iki sarı-lacivertli taraftar sarı-lacivert renklerle yazılmış "Duygular aynı renkler farklı başınız sağolsun" pankartı açarak baş sağlığı diledi.

Zaman
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL