G.Saraylı Yöneticiden Fener’e Şok Sözler

Futbol
Galatasaray Kulübü’nün eski Başkanı Adnan Polat hakkında 2005-06 sezonu ile ilgili teşvik iddianamesinin kabul edilmesi Sarı-Kırmızılı camiaya bomba gibi düştü. O dönemde kulüp kasasından çıkan ...
EMOJİLE

Galatasaray Kulübü’nün eski Başkanı Adnan Polat hakkında 2005-06 sezonu ile ilgili teşvik iddianamesinin kabul edilmesi Sarı-Kırmızılı camiaya bomba gibi düştü. O dönemde kulüp kasasından çıkan ve nereye harcandığı belgelenemeyen 1 milyon doların Fenerbahçe’nin ligin son haftasında berabere kalarak şampiyonluğu kaybettiği maç için Denizlispor’a verildiği öne sürüldü.

Özellikle Sarı-Lacivertli camia tarafından seslendirilen bu iddialara Galatasaray’ın o dönemdeki ikinci başkanı, bugünkü yöneticisi Semih Haznedaroğlu BUGÜN aracılığıyla sert yanıtlar verdi.

Fenerbahçe’nin Denizlispor’u o sezon birkaç kez farklımağlup ettiğini belirten Haznedaroğlu, "Fakat gittiler son maçta orada berabere kaldılar. Denizli de son hafta ligde kaldı. Gücü olsa zaten işini son maça bırakmazdı. Fenerbahçe de kalkıp doğru düzgün oyun oynasaydı o maçı alırdı. Bir adamın gücü olmadıktan sonra sen o adama ne verirsin. Yok biz Denizli’ye para vermişiz, yok Denizli ‘ha gayret’ oynamış. Bunlar hikaye. Denizli’nin ne gücü olacak. Fenerbahçe yenemedi" diye konuştu.

Ellerindeki koz zayıf

Maçın son dakikalarında Appiah’ın kaçırdığı golü hatırlatan Haznerdaroğlu, "Appiah’ın o şutu kaleye girse bunların hiçbiri konuşulmayacaktı. Öyle bir şeye para yatırılır mı? Bu karşılaşmada en büyük kabahat Fener’in. Şampiyonluk maçıydı, doğru düzgün oynasalardı. Bir yerden yakalayıp, Galatasaray’ın başı belaya girsin diye düşünüyorlar. Bence ellerindeki koz oldukça zayıf" şeklinde konuştu.

Bugün

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme