Fenerbahçe’den Okay Yokuşlu Fırtınası..Gustavo Gidiyor, Okay Yokuşlu Fenerbahçe’ye Geliyor!

Futbol
Galatasaray ve Beşiktaş’ın şampiyonluk savaşı devam ediyor. Şampiyonluk yarışında transfer yapmayı hedefleyen takımlar büyük isimlerle anlaşıyor. Fenerbahçe yeni sezonda yepyeni isimlerle anlaşı...
EMOJİLE

Galatasaray ve Beşiktaş’ın şampiyonluk savaşı devam ediyor. Şampiyonluk yarışında transfer yapmayı hedefleyen takımlar büyük isimlerle anlaşıyor. Fenerbahçe yeni sezonda yepyeni isimlerle anlaşıyor.

Transfer çalışmaları devam ediyor. Galatasaray ve Fenerbahçe Okay Yokuşlu için yarışa girdi. Oyuncu için savaş başladı.

Sezon sonu transferlerinde Beşiktaş ve Galatasaray ile savaşa girecek olan Fenerbahçe seçimini yaptı.

Süper lig öncesinde büyük ses getirecek olan transfer öncesi gözler spor camiasında. Son dakika transfer haberleri.

Emre Belözoğlu’nun da gelmesi ile birlikte popülaritesi düşen ve ilk sıralardan düşenLuizGustavo’nun bu sezon bitiminde Fenerbahçe’den ayrılacağı kesinleşti. Brezilyalı yıldızın çok büyük ücretle çalışması ve yıllardır futbolda performans kaybı yaşaması Fenerbahçe ile yollarını ayırdı. Futbolcunun yaşı bunda etkili oldu.

Fenerbahçe’nin Müthiş Oyuncusu  Enner Valencia ve Okay Yokuş ile Muhteşem Kadro

Emre Belözoğlu gibi isimler Gustavo’nun takımdan ayrılma ihtimalini konuştu. Müthiş oyunculuğu ile çok konuşulan ve West Bromwich’te müthiş performansı ile göz dolduran Okay Yokuşlu’ nun takıma geleceği ve transfer olacağı konuşuldu.

West Brom’unPremier’in düşüş yaşaması Lig’de yer almaması sonucunda CeltaVigo’ya geri dönmesi beklenen futbolcunun seçimi büyük merak konusu oldu. İngiltere’de oynamak isteyen milli futbolcu diğer teklifleri daha sonra değerlendirecek.

 SON DAKİKA! Fenerbahçe’den Büyük Adım! Beşiktaş ve Galatasaray’a Karşı Transferde Büyük Atak! 

Fenerbahçe, 2 yıl daha devam edecek olan CeltaVigo ile sözleşmesi sonrasında futbolcuyu kiralamakta kararlı. Devre arası Galatasaray ile bir anlaşma yoluna giremeyen Okay Yokuşlu hangi takımda oynayacak?

Türkiye’ye dönmeyi düşünen futbolcu teklifleri yeterli bulmayarak geri çevirdi. Galatasaray’ın bu konuda ne adım atacağı bilinmiyor. Futbolcu üzerinde ısrar etmesi halinde futbolcu hangi takımı seçecek? Rakipler arası savaş sürüyor.