Büyük Sır Ortaya Çıktı!

F.Bahçe teknik patronu, 20 yaşındaki futbolcunun aklındaki soru işaretlerini gidermek için Düzce’ye gitti. Alper, ‘Peki ya küme düşersek?’ diye sordu. Kocaman garanti verdi
 
F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ordu maçı öncesi tam uçağa binecekken takımını Sabiha Gökçen’de bırakıp ortadan bir süre kayboldu. 4 saat boyunca kimse Kocaman’dan haber alamadı. Telefonu kapalıydı. Ali Koç’un özel uçağıyla Samsun’a gidip gece yarısı Ordu kampına katıldıktan sonra da kimseye nerede olduğunu ve ne yaptığını anlatmadı.

Peki Kocaman, o 4 saatte ne yaptı? Akşam Gazetesi’nin haberine göre; F.Bahçe’nin teknik patronu, o 4 saatte Alper Potuk’u F.Bahçe’ye imza atmaya ikna etmeye çalıştı.

Kulüplerin 5 milyon euroya anlaşmasına karşın Alper’in imza atmamasının nedeni olarak F.Bahçe’nin önerdiği 700 bin doları beğenmemesi gösteriliyordu. Ancak genç futbolcunun kafasını kurcalayan paradan önemli sorular vardı. Yapılan görüşmelerde Alper ikna aşamasına getirildi. Tam bu noktada Kocaman devreye girdi.

CEZALIYDI DÜN OYNAMADI
Kocaman, havalimanında gelen o gizemli telefonla Alper’in imza atabileceği bilgisini alınca doğruca genç futbolcu ile buluşmak üzere Düzce’ye gitti. Kafası çok karışık olan genç futbolcuyla yaklaşık bir saat boyunca görüştü.

Alper, gelecekle ilgili kaygıları bulunduğunu, F.Bahçe’nin küme düşmesi sonrası sıkıntı yaşamasından endişe ettiğini dile getirdi. Kocaman, bunun üzerine garanti verdi. Sözleşmesine ‘F.Bahçe küme düşerse serbest kalır’ diye özel bir madde konularak Alper ikna edildi.

Cezalı olduğu için Eskişehir’in dünkü Beşiktaş maçında oynamayan Alper’in Kocaman’ın güven verici telkinlerinin ardından imza atma aşamasına geldiği bildirildi.
 

Haber Türk