4. Amatör Vadi Futbol Turnuvası başladı

Futbol
Sivas Vadi Federasyonu’nca düzenlenen 4. Amatör Vadi Futbol Turnuvası, Kağıthane Hasbahçe Stadı’ndaki açılış töreniyle başladı. Törende konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem...
EMOJİLE

Sivas Vadi Federasyonu’nca düzenlenen 4. Amatör Vadi Futbol Turnuvası, Kağıthane Hasbahçe Stadı’ndaki açılış töreniyle başladı.

Törende konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, turnuvanın çocuklar ve gençler için önemli bir proje olduğunu söyledi.

Sivas Vadi Federasyonu’nu düzenlediği etkinliklerden dolayı tebrik eden Erdem, federasyonun, bir yandan çocukların eğitim hayatında başarılı olabilmesi, diğer yandan çocukların sportif alanlardaki gelişimleri için çalıştığını ifade etti.

Ekrem Erdem, Türkiye’de gençlere her konuda kendilerini geliştirebilme fırsatı verdiklerini aktararak, ”Çocuklarımızı ve gençlerimizi spora teşvik edeceğiz. Kelkit Vadisi’nde gençlerimize sporun, futbolun sevdirildiği bu tablo mutluluk verici. AK Parti Hükümeti olarak her konuda gençleri geliştirmek için projeler yapıyoruz” diye konuştu.

Erdem, bu tür organizasyonların gençlerin kaynaşmalarında önemli olduğunu kaydetti.

Açılışa, AK Parti Sivas Milletvekili Ali Turan, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, AK Parti Kağıthane Teşkilatı eski ilçe başkanlarından Seyit Ahmet Çandır, eski Sivas Milletvekili Selami Uzun, AK Parti Kağıthane ve Sarıyer ilçe başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen turnuva kapsamında, 38 takım 2 ay boyunca şampiyonluk için mücadele edecek. 


AA