Boksta Adem ve Fetih Altına Koşuyor

Dövüş Sporları
Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılan yarı final müsabakalarında 75. kiloda yarı finalde Gürcü rakibi Jaba Khositashvili’yi 19-14 yenen Adem Kılıçcı adını finale yazdıran ilk isim oldu. 60 ...
EMOJİLE

Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılan yarı final müsabakalarında 75. kiloda yarı finalde Gürcü rakibi Jaba Khositashvili’yi 19-14 yenen Adem Kılıçcı adını finale yazdıran ilk isim oldu. 60 kiloda Fatih Keleş de, Ermeni rakibi Vladimir Sarukhanyan karşısında muhteşem bir maç sonrasında rakibini 28-16 yenerek finale yükseldi. Final karşılaşmaları bugün yapılacak. Adem, 75 kilo finalinde Rusya’dan Maxim Koptyakov ile altın madalya için mücadele edecek. 60 kilodaki Keleş’in finaldeki rakibi de İtalyan Domonico Valantino oldu.

Yarı finalde ringe çıkan ilk Türk boksör Furkan Memiş, 56 kiloda Rus Dmitry Polyanskıy ile karşılaştı. Genç sporcu, rakibine 18-8’lik skorla yenilip bronzda kaldı. 91 kiloda mücadele veren Behram Muzaffer ise Bulgar Tervel Pulev ile zevkli bir müsabaka yapmasına rağmen rignden 17-11’lik mağlubiyetle inerek bronz alan ikinci sporcumuz oldu.

Zaman

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi