Yıldızlar İstanbul Cup’da!..

Diğer Dallar
35 ülkede, 52 turnuva ile gerçekleştirilen ve toplam 60 milyon $ ödüllü Sony Ericsson WTA Tour’un Türkiye ayağı olan İstanbul Cup 2009, Vera Zvonareva, Anabel Medina Garrigues, Patty Schnyder ve...
EMOJİLE

35 ülkede, 52 turnuva ile gerçekleştirilen ve toplam 60 milyon $ ödüllü Sony Ericsson WTA Tour’un Türkiye ayağı olan İstanbul Cup 2009, Vera Zvonareva, Anabel Medina Garrigues, Patty Schnyder ve  Aravane Rezai’nin de aralarında bulunduğu 22 tenis yıldızını 25 Temmuz – 02 Ağustos tarihleri arasında İstanbul ENKA Arena’da ağırlıyor.

Bu yıl 400.000 $ yatırım yapılarak hazırlanan ve turnuvanın kalıcı mekanı olan ENKA Arena’da gerçekleştirilecek olan Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup 2009 ilk kez Türkiye Tenis Federasyonu‘nun resmi turnuvası dünyanın en önemli tenis yıldızlarını ağırlamaya hazırlanıyor. Dünya klasmanında 7. sıradaki Vera Zvonareva,  20. sırada bulunan Anabel Medina Garrigues, 21. sırada yer alan Patty Schnyder ve 45. sırada bulunan İran Asıllı, Fransız Aravane Rezai’nin katılacağı Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup 2009’a dünya sıralamasında ilk 100’de bulunan tam 22 tenis yıldızı boy gösterecek.

Yabancı oyuncuların yanı sıra başarılı Türk oyuncuları da Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup 2009’a katılacak. Türkiye’yi Wimbledon’da başarı ile temsil eden İpek Şenoğlu’nun da yer alacağı Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup 2009 bu yıl 3.000 seyirci kapasiteli ENKA Arena’da çekişmeli maçlara sahne olacak. 

WTA‘nın ilk 100’ünde yer alan 22 raket, İstanbul Cup için Türkiye’ye geliyor

TURNUVAYA KATILICAK OYUNCULAR

Vera Zvonareva (Rusya)
Anabel Medina Garrigues (İspanya)
Patty Schnyder (İsviçre)
Sara Errani (İtalya)
Aravane Rezai (Fransa)
Anna-Lena Groenefeld (Almanya)
Vera Dushevina (Rusya)
Roberta Vinci (İtalya)
Lucie Hdradecka (Çek Cumhuriyeti)
Urszula Radwanska (Polonya)
Jelena Dokic (Avustralya) *
Yaroslava Shvedova (Rusya)
Viktoriya Kutuzova (Ukrayna)
Patricia Mayr (Avusturya)
Mariya Koryttseva (Ukrayna)
Olga Govorsova (Beyaz Rusya)
Tsvetana Pıronkova (Bulgaristan)
Galina Voskoboeva (Kazakistan)
Julia Goerges (Almanya)
Masa Zec Peskiric (Slovakya)
Maria Elena Camerin (İtalya)

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme