World Archery 2018 Yılın Sporcusu Anketi

Diğer Dallar
Dünya Okçuluk Federasyonu tarafından her sene düzenlenen ve katılımcıların oylarıyla sonuçları belirlenen ankette bu sene 5 kategoride Türk Sporcular yer alıyor.  Klasik Yay Erkeklerde  &nbs...
EMOJİLE

Dünya Okçuluk Federasyonu tarafından her sene düzenlenen ve katılımcıların oylarıyla sonuçları belirlenen ankette bu sene 5 kategoride Türk Sporcular yer alıyor. 

Klasik Yay Erkeklerde                    Mete Gazoz
Klasik Yay Bayanlarda                   Yasemin Ecem Anagöz
Makaralı Yay Bayanlarda               Yeşim Bostan
Paralimpik Erkeklerde                   Bahattin Hekimoğlu
Paralimpik Bayanlarda                  Merve Nur Eroğlu

 

Oylamaya katılıp Türk sporcularımıza destek vermek için tıklayınız.
 

Ayrıca 2018 Yılı En iyi Antrenör adayları arasında Milli Takım Teknik Direktörümüz Y. Göktuğ Ergin ve En iyi çıkış yapan sporcu adayları arasında Mete Gazoz, Yasemin Ecem Anagöz yer alıyor ancak bu kategorilerde sonuca World Archery uzman komisyonu karar veriyor.

On5Yirmi5 ailesi olarak, sporcularımız ve antrenörümüze başarılar diliyoruz.

Oylama işlemine katılmak için rehberimize göz atabilirsiniz.

Verdiğimiz bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfada “Vote Now” yazısına tıklayıp açılan ekranda tüm kategorilerde oy vermeniz gerekmektedir. Sporcuların resmini seçip aşağıda bulunan “Next” butonu ile diğer kategorilere geçebilir ve en son oy vereceğiniz kategoride de sporcuyu seçtikten sonra “Your Email address:” satırına email adresinizi yazarak “Submit your vote” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Sporcularımıza destek olmak adına oylamaya katılımınızı rica ederiz.