Serena’dan Beklenen Özür

Diğer Dallar
Amerika açık yarı finalinde, çizgi hakemine tehditler yağdıran Serena Williams, geç de olsa özür diledi. Kardeşi Venus ile çifler şampiyona olduktan sonra konuşan Williams, hem rakibi Kim Clijster, he...
EMOJİLE

Amerika açık yarı finalinde, çizgi hakemine tehditler yağdıran Serena Williams, geç de olsa özür diledi. Kardeşi Venus ile çifler şampiyona olduktan sonra konuşan Williams, hem rakibi Kim Clijster, hem de servis sırasında ayak hatası yaptığını savunan çizgi hakemine özürlerini sundu.

Ardından servis sırasında ayak hatası yaptığını savunan çizgi hakemine, "Yemin ederim bu topu alıp boğazından içeri sokacağım" sözleriyle tehditler yağdırdı.

Olaylı maçın ardından, herkes Serena Williams‘tan özür bekliyordu. Buna karşılık Amerika Açık’ın yarı finalinde, Kim Clijsters karşısında sinirlerine hakim olamayan Amerikalı raket, "Durumu iyi idare edemedim" açıklamasıyla yetindi. Ancak Williams, Wta turundan men edilmesine kadar gidebilecek ağır yaptırımlar karşısında geç de olsa geri adım attı. Williams, kardeşi Venus ile çiftler şampiyonu olduktan basının karşısına geçti ve hem rakibi Clijsters’tan hem de çizgi hakeminden özür diledi.

Williams "Kesinlikle bir özrün gerekli olduğunu düşünüyorum. Gerçi yazılı açıklamamda da özür dilediğimi düşünmüştüm. Umarım şimdi herkes özür dilediğimden emin olur. İşini yaptığı için hem Kim’i hem de korttaki diğer kişileri tebrik ederim" diye konuştu.

Williams bununla birlikte, kendisine maça mal olan ayak hatasını yaptığına hala inanmadığını vurguladı. Amerikalı raket, "Ayağımın çizgiye değdiğini düşünmüyorum. Ancak yine de çizgi hakemi elinden geldiğince görevini yapmaya çalışıyordu" ifadelerini kullandı.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi