Nadal’ın Çok Zor Anları

Diğer Dallar
HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!.. Rafael Nadal, basın toplantısı sırasında kramp geçirdi. Dünyanın en iyi tenisçilerinden İspanyol raket Rafael Nadal, Amerika Açık’taki son maçının...
EMOJİLE

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!..

Rafael Nadal, basın toplantısı sırasında kramp geçirdi.

Dünyanın en iyi tenisçilerinden İspanyol raket Rafael Nadal, Amerika Açık’taki son maçının ardından düzenlenen basın toplantısında zor anlar yaşadı. Sağ bacağına aniden kramp giren Nadal, bir anda konuşmayı kesti ve sandalyesine yığıldı.

Arjantinli David Pablo Nalbandian’la 3. turda karşı karşıya gelen Nadal, ara ara zorlandığı maçta Nalbandian’a set vermedi. Amerika Açık’ın son şampiyonu olan Rafael Nadal, dünyanın en iyi üçüncü tenisçisi olan rakibini yenerek 4. tura yükseldi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısına katılan Rafael Nadal, konuşma yaptığı sırada ansızın bacağını tutarak geriye yığıldı. Yüzüyle elini kapatan Nadal, bir süre boyunca acısının geçmesini bekledi.

Bu sırada gazetecilerin salonu terk etmesi istendi. Işıklar söndürüldü. Bir antrenörün Nadal’ın sağ bacağına masaj yaptığı öğrenildi. 10 dakikalık müdahalenin ardından yeniden basın mensuplarının karşısına çıkan ünlü sporcu, “Bacağıma kramp girdi, çok acı vericiydi, hepsi bu” dedi. Nadal, Nalbandian’la yaptığı maç sırasında da medikal müdahale molası almış, sporcunun bacağına bant takılmıştı.

Haber 7
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme