Yılmaz Vural Bıraktı

Basketbol
Sanica Boru Elazığspor ile beraber özellikle ikinci yarıda yakaladığı ivme ile takımı ligde tutmayı başaran Yılmaz Vural, Süper Lig’in son haftasında 0-0 tamamlanan Sivasspor maçındaki sonra ist...
EMOJİLE

Sanica Boru Elazığspor ile beraber özellikle ikinci yarıda yakaladığı ivme ile takımı ligde tutmayı başaran Yılmaz Vural, Süper Lig’in son haftasında 0-0 tamamlanan Sivasspor maçındaki sonra istifasına açıkladı.

ŞEREF VE ONURLA KAPANMIŞTIR

Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Sivasspor ile 0-0 tamamladıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, takımın ligde kalmasında emeği geçen herkese teşekkür ettti. Vural, "Elazığspor defteri benim için şeref ve onurla kapanmıştır" dedi.

Kendisine "Hocam kalacak mısınız- Gidecek misiniz-" şeklinde sorunun geleceğini bildiğini ifade eden Vural, bu konuyla ilgili konuşmak istediğini söyledi. Vural, takımda görev yaptığı yaklaşık 7 aylık sürede kimseyle insani bir problem yaşamadığını, kulüp başkanı Selçuk Öztürk, yönetim kurulu üyelerini ve tüm personeli sevdiğini, herkesle ömür boyu dost kalacaklarını belirtti.

ELAZIĞSPOR İÇİN YAPMAYACAĞIM ŞEY YOK

Yönetimden daha fazla yetki istediğini aktaran Vural, şöyle devam etti: "Meslek anlayışım ve antrenörlük bakışıma göre, bu mantıkla burada devam etmem mümkün değil. Bulunduğum yerde etkili olmak isterim, bypass olmak istemem. Kendi becerilerimi ortaya çıkaracak ortam isterim. Kelimelerimi çok dikkatli seçmek istiyorum çünkü buradan birilerine sıkıntı verip gitmek istemem. Herkese saygım, sevgim sonsuz ve her zaman da öyle olacak. Her zaman benden yardım isterlerse Elazığspor için yapmayacağım bir şey yok. Ancak kendi kariyerim ve geleceğimi de düşünmek zorundayım. Yönetim kurulumuz benden toplantı yapmamı istemişti. O toplantıya da gitmeyeceğim, özetle hepiniz hakkınızı helal edin. Elazığspor defteri benim için şeref ve onurla kapanmıştır."

Elazığspor, Süper Lig’i 43 puanla 13. sırada tamamlamıştı.

haberler