Volkan Demirel’den slogan olacak söz!

Basketbol
Yıldırım’ın son günlerde medyada yer alan mesajlarından biri de Volkan Demirel ile ilgili olandı. Kendisini ziyaret eden Şansal Büyüka’ya, Volkan’ın 3 Temmuz’dan itibaren göste...
EMOJİLE

Yıldırım’ın son günlerde medyada yer alan mesajlarından biri de Volkan Demirel ile ilgili olandı. Kendisini ziyaret eden Şansal Büyüka’ya, Volkan’ın 3 Temmuz’dan itibaren gösterdiği duruşu ve sahadaki performansını öven Yıldırım, "Buradan çıkınca onun mukavelesini ben yapacağım" demişti.
 
İşte bu durum üzerine her sezon bir sözü mutlaka slogan olan Volkan Demirel de yine dillerden düşmeyecek bir yanıt verdi başkana:
 
Sonsuza kadar Fenerbahçe…
 
Benim için para pul yok
 
Başarılı file bekçisi, sarı lacivertli kulüp ile bundan sonra sözleşmesi hakkında konuşmayacağını ifade ederek "Benim için artık para pul yok. Fenerbahçe ile bunları asla konuşmam. Benim için bir tek bu bile yeterli. Slogan olacak yeni bir söz söylüyorum: Sonsuza kadar Fenerbahçe. Hayatım boyunca Fenerbahçe dışında bir kulüple görüşmem ve gitmem. Sözleşme ise sadece bir detay" ifadelerini kullandı.
 
"Biz bize yeteriz" demişti
 
Daha önce Fenerium tarafından tişörtleri çıkartılan ve çok tartışılan, "Biz bize yeteriz. Çünkü F.Bahçeli’yiz" sözleri ile gündemden uzun süre düşmeyen Volkan’ın bu ifadesi de önümüzdeki dönemde F.Bahçelilerin yeni sloganı olacak gibi…

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme