• °
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • İMSAK'A 02:00

  • CANLI SONUÇLAR
  • VİDEO GALERİ
  • FOTO GALERİ
SON DAKİKA
  • BİST %-3.66 1,09
  • DOLAR %0.26 6,97
  • EURO %0.27 8,22
  • ALTIN %

Türkiye şampiyonayı 7 madalyayla kapattı

Avrupa Atletizm Şampiyonası’nın son gününde, toplam 12 dalda madalyalar sahiplerini bulurken, Türkiye günü 1’i altın olmak üzere toplam 2 madalya, şampiyonayı da toplam 7 madalyayla kapattı.

Helsinki Olimpiyat Stadyumu’nda 27 Haziran’da başlayan şampiyona, bugünkü yarışlarla sona erdi.

Branşlarında madalya alan sporcular şöyle:

-Bayanlar-

Çekiç Atma

———-

1. Anita Wlodarczyk (Polonya)

2. Martina Hrasnova (Slovakya)

3. Anna Bulgakova (Rusya)

1500 metre

———-

1. ASLI ÇAKIR ALPTEKİN (TÜRKİYE)

2. GAMZE BULUT (TÜRKİYE)

3. Anna Mishchenko (Ukrayna)

10 bin metre

———–

1. Dulce Felix (Portekiz)

2. Jo Pavey (İngiltere)

3. Olha Skrypak (Ukrayna)

Disk atma

——–

1. Sandra Perkovic (Hırvatistan) 

2. Nadine Müller (Almanya)

3. Nataliya Semenova (Ukrayna)

4×100 metre bayrak

——————

1. Almanya

2. Hollanda

3. Polonya

4×400 metre bayrak

——————

1. Polonya

2. Rusya

3. Fransa

Heptatlon

———

1. Ida Antoinette (Fransa)

2. Lyudmyla Yosype (Ukrayna)

3. Laura Ikauniece (Letonya)

-Erkekler-

110 metre engelli

—————–

1. Sergey Shubenkov (Rusya)

2. Garfield Darien (Fransa)

3. Artur Noga (Polonya)

1500 metre

———-

1. Henrik Ingebrigtsen (Norveç)

2. Florian Carvalho (Fransa)

3. David Bustos (İspanya)

Sırıkla yüksek atlama

———————

1. Renaud Lavillenie (Fransa)

2. Björn Otto (Almanya)

3. Raphael Holzdeppe (Almanya)

Uzun atlama

———–

1. Sebastian Bayer (Almanya)

2. Luis Felipe Meliz (İspanya)

3. Michel Torneus (İsveç)

4×100 metre bayrak

——————

1. Hollanda

2. Almanya

3. Fransa

4×400 metre bayrak

——————

1. Belçika

2. İngiltere

3. Almanya

Dekatlon

——–

1. Pascal Behrenbru (Almanya)

2. Oleksiy Kasyano (Ukrayna)

3. İlya Shkurenyov (Rusya)

 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Sivok Beşiktaş’ta kalıyor

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
236.112

VAKA

219.506

İYİLEŞME

5.784

ÖLÜM

16.606

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
18.830.344

VAKA

11.371.664

İYİLEŞME

707.905

ÖLÜM

7.458.680

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri
Gençlik Haber Sitesi | On5yirmi5.Com'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Gençlik Haber Sitesi | On5yirmi5.Com'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.