Muslera: Umarım FB’den Puan Alırlar

Basketbol
Muslera, Galatasaray Tv’ye yaptığı açıklamada, Trabzonspor karşısında kazandıkları galibiyetin çok önemli olduğunu belirtti. Trabzonspor’u sahasında mağlup ettikleri için mutlu olduklarını...
EMOJİLE

Muslera, Galatasaray Tv’ye yaptığı açıklamada, Trabzonspor karşısında kazandıkları galibiyetin çok önemli olduğunu belirtti. Trabzonspor’u sahasında mağlup ettikleri için mutlu olduklarını ifade eden Muslera, ”Zorlu bir deplasmandan 3 puanla dönmemiz gerekiyordu. Fenerbahçe karşısında iyi oynayıp kaybetmiştik, Trabzonspor karşısına da aynı konsantrasyonla çıktık ve bu sefer kazandık. Bu galibiyet bizim için çok önemliydi, önümüzdeki iki maçı kendi evimizde oynayacağız ve sezonu Türk Telekom Arena’da sonlandırmayı umuyoruz” diye konuştu.
 
Bu sezonu mutlu bir şekilde bitirmeyi hedeflediklerini dile getiren başarılı kaleci, ”Bizim zaten 2 puanlık bir avantajımız var. Ancak futbol karmaşık bir oyun. Umarım olmaz ama Fenerbahçe deplasmanda da kazanabilir. Kendi evimizde, kendi taraftarımız önünde, iyi futbol oynamamız ve puanlar almamız çok önemli. Umarım Beşiktaş ve Trabzonspor, Fenerbahçe’den puan alır ve bu sezon bizim için mutlu biter” dedi.
 
Sarı-kırmızılı taraftarların kendilerine verdiği destekten çok mutlu olduğunu kaydeden Muslera, ”Bizi bütün sezon boyunca desteklediler. Bu iki maçta hepsine ihtiyacımız var. Umuyorum ve eminim, bu maçta da bizi desteklemek için Türk Telekom Arena’da yerlerini alacaklardır” şeklinde konuştu.

AA