Basketbol

İşte Terim’in endişesi!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Gaziantepspor’u deplasmanda yenmeleri ve Fenerbahçe’nin sahasında Kayserispor’a kaybetmesi durumunda 19. şampiyonluğu ilan edecek olmalarına rağmen tedbiri elden bırakmıyor. Fenerbahçe ile 7 puanlık farka rağmen hafta..

İşte Terim’in endişesi!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Gaziantepspor’u deplasmanda yenmeleri ve Fenerbahçe’nin sahasında Kayserispor’a kaybetmesi durumunda 19. şampiyonluğu ilan edecek olmalarına rağmen tedbiri elden bırakmıyor.

Fenerbahçe ile 7 puanlık farka rağmen hafta boyunca futbolcularına işlerini ciddiye almaları konusunda uyarılarda bulunan Terim, şampiyonluk hazırlıklarına da engel oldu. Tecrübeli hoca bugünkü 90 dakika sonunda şampiyonluğun gelmesi halinde futbolcuların giymesi için Pazarlama A.Ş. tarafından hazırlanan ürünlerin Gaziantep’e götürülmesine izin vermedi.

Terim, “Şampiyonluk ürünlerini Gaziantep’e götürelim mi?" teklifini kabul etmeyerek ciddiyet ve rehavete vurgu yaptı.

Pazarlama A.Ş. yöneticilerine teşekkür eden Fatih Terim’in, “Şampiyonluk ürünlerinin Gaziantep’e götürülmesi motivasyonu olumsuz etkileyebilir. 7 puanlık fark nedeniyle zaten şampiyon ilan edildik! Bütün hafta futbolcularıma bunun yaratabileceği sıkıntıları anlattım. Önümüzde 4 maç daha var. Kaldı ki Gaziantep deplasmanı hiç de kolay geçmeyecek. Ürünlerimizi hazır tutalım ancak yanımızda götürerek havaya girmeyelim. TT Arena’da oynayacağımız 2 maçımız daha var. O maçlar sizler için de fırsat olacaktır" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

skorer.milliyet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL