Falcao: Arda Çok Büyük Futbolcu

Basketbol
Atletico Madrid’in dünyaca ünlü yıldızı Radamel Falcao NTV Spor’dan Irmak Kazuk’a özel açıklamalarda bulundu. "ARDA HEPİMİZİN TAKLİDİNİ YAPIYOR" NTV Spor’a teşekkür e...
EMOJİLE

Atletico Madrid’in dünyaca ünlü yıldızı Radamel Falcao NTV Spor’dan Irmak Kazuk’a özel açıklamalarda bulundu.

"ARDA HEPİMİZİN TAKLİDİNİ YAPIYOR"

NTV Spor’a teşekkür ederek röportaja başlayan yıldız oyuncu Radamel Falcao, "Arda ile beraber olmaktan çok keyif alıyorum. Sadece aramızda dil sorunu var onuda ilerleyen zamanlarda çözeceğimize inanıyorum. Arda Turan çok büyük bir karakter ve çok büyük bir futbolcu. Arda bize yaptığı taklitlerle ve espirilerle çok keyifli dakikalar yaşatıyor. Hepimizin taklidini yapabiliyor. Bende onun taklidini yapıyorum. Arda, zekasını, oyunu okuma özelliğini futbolu ile birleştire bilen ender oyunculardan. Gerçekten çok büyük bir oyuncu ilerleyen zamanlarda daha da iyi olacak " dedi.

"KİMSEDEN ÇEKİNMİYOR, KENDİ İŞİME BAKIYORUM"

Falcao, "Atletico Madrid yeniliklere açık ve üstüne koyan bir kulüp. Bende bu kulüpte olmaktan mutluluk duyuyorum. İspanya’da kendimi çok huzurlu ve mutlu hissediyorum" ifadelerini kullandı.

İspanya Kral Kupası’ndan oynanan Real Madrid-Barcelona maçını değerlendiren yıldız oyuncu, "Barcelona aldığı sonuçlarla gösteriyor ki belirli bir seviyenin üzerinde bir takım. Bizde kendi hedefleri olan ve bu amaç uğrunda ilerleyen bir kulübüz. La Liga gibi üstün bir ligde mücadele ediyoruz. Bizde bu zorlu ligde iyi yerlerde bulunmak için elimizden geleni yapıyoruz" diye konuştu.

Son olarak La Liga’da kimseden çekinmediğini belirten Falcao, "Ben sadece kendi işimi yapıyorum. Başkalarının ne yaptığı beni ilgilendirmiyor" şeklinde konuştu.