Elazığ’da Bülent Uygun Bekleyişi

Basketbol
Elazığspor Tesisleri’nde gerçekleştirilen çalışmaya ısınma ağırlıklı ön koşuyla başlayan Bordo-beyazlılar daha sonra taktik çalışmaları yaptılar. Elazığspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, refaka...
EMOJİLE

Elazığspor Tesisleri’nde gerçekleştirilen çalışmaya ısınma ağırlıklı ön koşuyla başlayan Bordo-beyazlılar daha sonra taktik çalışmaları yaptılar. Elazığspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, refakatindeki çalışmaya sakatlıkları devam eden Ozan ile Oktay katılmadı. Antrenmanlar devam ederken Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu da kulüp sosyal tesislerine giderek antrenmanı izledi ve teknik heyet ile futbolculara moral verdi.

Göztepe maçı öncesi açıklama yapan Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun (PFDK) teknik direktör Bülent Uygun için verdiği kararı Tahkim Kurulu’nun kaldıracağını beklediğini belirterek, "PFDK’nın bu kararı bizi üzdü. Ancak Tahkim Kurulu’nun kararı bugün açıklanacak. Biz hoca değişikliği yaparak emin adımlarla hedefimize gitmeye çalışıyoruz. Takım iyi çalıştı. Kendi sahamızda 3 puan alarak kötü gidişe son vermek istiyoruz" dedi.