Chivu Galatasaray için ne dedi?

Basketbol
Galatasaray’ın transfer gündeminde olan Rumen futbolcu Chivu’nun geleceği belirsizliğini koruyor! Inter ile olan sözleşmesi sona eren ve Galatasaray’a transfer olacağı konuşulan 32 y...
EMOJİLE

Galatasaray’ın transfer gündeminde olan Rumen futbolcu Chivu’nun geleceği belirsizliğini koruyor! Inter ile olan sözleşmesi sona eren ve Galatasaray’a transfer olacağı konuşulan 32 yaşındaki sol bek oyuncusu için menajer Becali bir açıklama yaptı.

Galatasaray’ın transfer süreci için beklemede olduğunu belirten Becali, "Chivu’nun transferinde bir şey çözülmüş değil. Türk futbolunda şu anda bir belirsizlik hakim ve Galatasaray da gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynayıp oynamayacağının bilgisini bekliyor. Bu kararın açıklanması için 1 aylık bir süre öngörülüyor. Inter tarafıyla da bir görüşmemiz olacak ve daha sonra da kararımızı vereceğiz" dedi.
 
CHIVU İÇİN NAPOLI DE PUSUDA…

İtalyan basını Galatasaray ile adı anılan Chivu için Napoli’nin de devreye girdiğini duyurdu. Savunma takviye için ilk olarak Lyon’dan Aly Cissokho’yu düşünen ancak Fransız temsilcisinin 11 milyon euroluk bonservis bedeli talep etmesinin ardından transfer sürecini askıya alan Napoli’nin Pandev’den sonra Chivu’yu da transfer edeceği ve Rumen futbolcu ile pazarlık masasında olduğu belirtildi.