Vampirler Arasına Jonny Deep de Katıldı!

Oyuncular
Henüz filmin setinde tozlar yere inmeden Deep kendini yeni bir maceraya attı. Ünlü yönetmen Tim Borton’la çalışacak olan Deep filmde yine değişik bir karakteri canlandırıyor. Yeni filmin adı Dar...
EMOJİLE

Henüz filmin setinde tozlar yere inmeden Deep kendini yeni bir maceraya attı.

Ünlü yönetmen Tim Borton’la çalışacak olan Deep filmde yine değişik bir karakteri canlandırıyor.

Yeni filmin adı Dark Shadows. 60′lı ve 70′li yılların aynı isimli popüler televizyon dizisinden uyarlanan filmde Depp, vampir Barnabas’ı canlandırıyor. Filmde Barnabas’la sevgi-nefret arasında gidip gelen bir duygusal ilişki yaşayan cadı Angelique’e ise Eva Green hayat veriyor.

Geçtiğimiz günlerde setten ilk fotoğraflar yayınlandı.Fotoğraflar da gördüğümüz kadarıyla Jonny Deep yine herkesi büyülecek. Abartılı makyajı,ilginç şapkası ve yeşil acayip elbisesiyle şimdiden bizde merak uyandırdı. 48 yaşındaki aktörü alışılmışın dışında rollerde görmek artık sevenlerini şaşırtmıyor. Karayip Korsanları, Alis Harikalar Diyarında, Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Sweeney Todd ve Edward Makaseller gibi yapımlarda da izleyici karşına değişik rollerde çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı.

Beyazperde‘nin haberine göre Dark Shadows’un senaryosu ‘Lincoln Vampire Hunter’ ve ‘Pride and Prejudice and Zombies’ gibi sinemaya uyarlanma aşamasında olan romanların yazarı Seth Grahame-Smith’e ait. Filmin kadrosunda Depp ve Green dışında Helena Bonham Carter,Jackie Earle Haley, Chloe Moretz, Michelle Pfeiffer, Jonny Lee Miller ve Isabella Heathcote rol alıyor.

sinefesto

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme