Şafak Sezer’e benzediği için dayak yedi!

Oyuncular
Bir iş gezisi için Erzincan’a giden Şafak Tanrıseven, arkasından gelen bir kişinin "Şafak ünlü oldun buraları unuttun" dedikten sonra ensesine birkaç tokat attığını öne sürdü. İzmit...
EMOJİLE

Bir iş gezisi için Erzincan’a giden Şafak Tanrıseven, arkasından gelen bir kişinin "Şafak ünlü oldun buraları unuttun" dedikten sonra ensesine birkaç tokat attığını öne sürdü.

İzmit’te bir akaryakıt istasyonunda muhasebeci olarak çalışan ve birkaç yıl önce bir iş gezisi nedeniyle gittiği Erzincan’da ünlü komedyen Şafak Sezer’e benzerliği nedeniyle dikkatleri üzerinde toplayan İzmitli Şafak Tanrıseven, sanatçıya benzerliği nedeniyle değişik ortamlarda büyük ilgi gördüğünü, ancak bir kez de bu yüzden dayak yediğini anlattı.

SEZER’İN DAYISI TOKATLAMIŞ

Şafak Tanrıseven, "Yolda yürürken arkamdan bir anda enseme oldukça sert tokatlar yemeye başladım. ‘Ünlü oldun buraları unuttun’ diyordu. Bana vuran kişinin daha sonra Şafak Sezer’in dayısı olduğunu öğrendim. Birkaç tokat ve şaka yollu yumruk da yedikten sonra ve derdimi güçlükle anlatabildim. Ben de orada yediğim dayakla kaldım" dedi.

Gittiği değişik ortamlarda Şafak Sezer’e benzerliği nedeniyle birçok kişinin kendisiyle fotoğraf çektirdiğini anlatan Şafak Tanrıseven, her şeye rağmen bu benzerlikten şikayetçi olmadığını söyledi.

AHaber
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme