Michael Fassbendern Sevenleriyle Buluştu

Oyuncular
Saraybosna Film Festivali kapsamında izleyiciyle buluşan ”Jane Eyre” adlı filmde de rol alan Fassbender, filmin yönetmeni Cary Fukunaga ile katıldığı açık hava söyleşisinde, gazetecilerin,...
EMOJİLE

Saraybosna Film Festivali kapsamında izleyiciyle buluşan ”Jane Eyre” adlı filmde de rol alan Fassbender, filmin yönetmeni Cary Fukunaga ile katıldığı açık hava söyleşisinde, gazetecilerin, genç sinemacıların ve hayranlarının sorularını yanıtladı.

Fassbender, başarısız bir müzik kariyerinin ardından girdiği sinema sektöründe, Quentin Tarantino ile çalışarak ismini duyurduğunu belirtti. Tarantino ile çalışmasının sinema kariyeri açısından önemli bir şans olduğunu anlatan Fassbender, bu şansı iyi değerlendirdiğine inandığını kaydetti.

En son çektiği ”Jane Eyre” filmini de ilk kez Saraybosna’da izlediğini anlatan Fassbender, ”Filmlerimi ilk kez diğer izleyicilerle izlerim, çünkü o zaman gerçekten heyecan hissederim. Tek başınıza izlediğiniz zaman o kapalı odanın güvenliğini hissederek, heyecanı kaçırırsınız” dedi.

Sevenlerinin isteği üzerine filmlerinde ve normal yaşamında sürekli taktığı güneş gözlüğünü de çıkartan Fassbender, hayranlarından alkış aldı. Fassbender daha sonra hayranlarıyla birlikte fotoğraf çektirdi ve filmlerinin DVD’lerini imzaladı.

Star

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme