Gerard Depardieu Özür Diledi!

Oyuncular
62 yaşındaki aktörün uçak kalkışa hazırlanırken tuvaleti kullanma isteği reddedilince ihtiyacını yolcuların önünde bir şişeyi kullanarak giderdiği bildiriliyor. Yolculukta kendisine eşlik eden aktör a...
EMOJİLE

62 yaşındaki aktörün uçak kalkışa hazırlanırken tuvaleti kullanma isteği reddedilince ihtiyacını yolcuların önünde bir şişeyi kullanarak giderdiği bildiriliyor.

Yolculukta kendisine eşlik eden aktör arkadaşı Edouard Baer, olayın Depardieu’nün prostat problemlerinden kaynaklandığını, ünlü sanatçının alkollü olmadığını söyledi.

Uçaktan indirilen Gerard Depardieu, daha sonra bir başka sefere aktarılarak Dublin’e ulaştı.

Fransız Havayolları’na bağlı Cityjet’le İrlanda’ya giden Depardieu, bu ülkede çizgi roman kahramanları Asteriks ve Oburiks’i beyaz perdeye aktaran son filmin çekimlerine katılıyor.

Edouard Baer, Depardieu’ye işemesi için boş şişeyi kendisinin uzattığını, ama şişenin dolup taştığını belirtti.

”Gerard yaşadığı durumdan çok utandı ve etrafı temizlemeyi bizzat kendisi önerdi.” diyen Eduard Baer, ”Ağzına alkol almamıştı, normalde hiç böyle bir davranışta bulunmaz.” diye ekledi.

Fransız radyosuna mülakat veren bir yolcu, kalkışa birkaç dakika kala Gerard Depardieu’nün ”Çişim geldi, çişim geldi!” diye yüksek sesle bağırdığını söylüyor.

BBC TÜRKÇE

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme